Czas Kobiet

Czas Kobiet

Dla wszystkich naszych wspaniałych Klientek mamy super wiadomość! Już 6 maja 2018 roku w Londynie odbędzie się II Konferencja Czas Kobiet. Sponsorowane przez nas wydarzenie odbędzie się w hotelu Hilton na Canary Wharf. Jesteśmy dumni z tego, że możemy uczestniczyć w tak inspirującym spotkaniu.

Konferencja „Czas Kobiet” jest dedykowana dla każdej kobiety i składa się z trzech paneli dyskusyjnych. Pierwszy panel dyskusyjny będzie prowadzony przez Agnieszkę Juszczyk, która razem z gośćmi poruszy temat pewności siebie, jeżeli chodzi o spełnianie swoich marzeń, realizacji swoich planów i pasji.

Drugi panel zostanie poprowadzony przez Martę Skowrońską. „Kobieta w biznesie” będzie tematem panelu. Prowadząca wraz z gośćmi będzie rozmawiać o tym jakie umiejętności powinna mieć kobieta, która chce osiągnąć sukces.

W tegorocznej edycji gościem specjalnym podczas trzeciego panelu będzie Beata Pawlikowska – podróżniczka, fotografka, tłumaczka, pisarka, reportażystka oraz dziennikarka telewizyjna i radiowa. Jej program radiowy „Świat według Blondynki”, który prowadzi od prawie 20 lat w Radio Zet zdobył ogromną sympatie słuchaczy. Podróżując po świecie, spisuje swoje doświadczenia na kartkach, by potem podzielić się z innymi. W swoich działach używa fotografii i ilustracji własnego autorstwa. Artystka, bo tak możemy ją nazwać bez najmniejszych wątpliwości, ma na swoim koncie kilkanaście nagród – między innymi Bursztynowego Motyla za „Blondynkę w dżungli” czy nagrodę im. Magellana w 2010 roku za „wytrwałe promowanie mody na podróżowanie”.

Podczas całodniowej konferencji będziemy czekać na Was przy naszym stanowisku. W każdej chwili będziecie mogły podejść do naszego standu i dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty. Mamy dla was małą niespodziankę, by dowiedzieć się jaką, obserwujcie nasz profil na Facebooku!

Kiedy: 6 maja 2018 godz. 10:00-15:00

Gdzie: Hilton Hotel Canary Wharf

Do zobaczenia na miejscu! 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *