Piłka w grze!

Piłka w grze!

Wiemy, że wielu naszych klientów uwielbia piłkę nożną! My również, zawsze kibicujemy naszym rodakom podczas ważnych meczów. Jako Firma Sami Swoi Przekazy Pieniężne chcemy na różne sposoby wspierać i zarówno pielęgnować pasję do piłki nożnej. Postanowiliśmy zacząć od młodszych pokoleń. Dlatego w tym roku kolejny raz wystąpimy w roli sponsora Turnieju Domów Dziecka w Polsce i jesteśmy z tego bardzo dumni!

Od wielu lat Sami Swoi Przekazy Pieniężne wspierają to wspaniałe wydarzenie. Fundacja Eva, która jest organizatorem wydarzenia, kolejny raz zaprosiła nas do współpracy. W tym roku, 1 maja odbędzie się XXIV edycja Turnieju Domów Dziecka w Halowej Piłce Nożnej im. K. Deyny. Turniej odbędzie się w hali OSiR w Warszawie przy ulicy Nowowiejskiej 37b. W turnieju biorą udział podopieczni domów dziecka, placówek opiekuńczo-wychowawczych i rodzinnych domów dziecka. Wydarzenie cieszy się dużą popularnością, zazwyczaj bierze w nim udział od 12 do 16 drużyn piłkarskich, co daje nam około 200 osób! Patronat honorowy nad turniejem obejmuje Prezes PZNP.

Podczas uroczystej dekoracji, oprócz wręczenia medalów dla drużyn, zostaną również przyznane tytuły Najlepszego Bramkarza, Najlepszego Strzelca oraz Najlepszego Zawodnika turnieju. Każdy z nich otrzyma nagrodę ufundowaną przez naszą firmę Sami Swoi Przekazy Pieniężne. Wiemy, że w obecnym świecie edukacja jest bardzo ważna, dlatego fundujemy im 3 vouchery na naukę języka angielskiego, każdy w wysokości 1000 zł!

Nie możemy się już doczekać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *