A czy Ty jesteś Doskonale Niedoskonały?

A czy Ty jesteś Doskonale Niedoskonały?

Sami Swoi Przekazy Pieniężne jako firma, która jest zawsze w centrum najważniejszych polskich eventów na Wyspach zaprasza na Konferencję Doskonale Niedoskonali w Oxfordzie.

Bycie doskonałym jest trudne i na pewno męczące. Pytanie tylko czy musimy starać się o bycie doskonałym? Idea Doskonale Niedoskonałych została stworzona przez Agatę Limanówkę, która jest strategiem biznesu, psychologiem oraz autorką i współautorką 7 książek. Na cały projekt składa się książka „Doskonale Niedoskonali”, w której aż 21 autorów opowiada o swoich niedoskonałościach w osiąganiu celów biznesowych oraz osobistych. Dzięki temu utworzyła się społeczność, która współtworzy Doskonale Niedoskonałych i czynnie uczestniczy w organizowanych wydarzeniach w Polsce i za granicą.

Konferencja Doskonale Niedoskonali obędzie się 14 kwietnia 2018 roku w Oxfordzie. Podczas konferencji eksperci ze świata biznesu, sztuki, sportu i rozwoju osobistego podważą obecnie panujące przekonanie o tym, że trzeba być doskonałym. To wydarzenie może być inspiracją dla każdego człowieka, który chce osiągnąć sukces, może pomóc podjąć ważne, życiowe decyzje. Konferencja skierowana jest dla wszystkich, którzy czują się Doskonale Niedoskonalni. Jest również skierowana dla licealistów, którzy przez 3 dni chcieliby poczuć się jak studenci Oxfordu. Specjalnie dla nich Doskonale Niedoskonali organizują spotkanie z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację, ze studentami, zwiedzanie, noclegi w Collegu, prezentacje programów letnich oraz uroczystą kolacje w Hertford College.

Na każdym kroku staramy się wspierać polskie inicjatywy na terenie Wielkiej Brytanii, dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na konferencje w Oxfordzie, na pewno warto! Tylko u nas możecie wygrać darmowe wejściówki. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na FB 🙂

Szczegółowy program konferencji znajdziecie tutaj.

Data: 14 kwietnia 2018

Miejsce konferencji: Oxford Brooks University, Headington Campus, SALA GŁÓWNA, Oxford, OX3 0BP

Do zobaczenia! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *