Nie siedź w domu. Idź na spektakl!

Nie siedź w domu. Idź na spektakl!

Londyńczycy nie muszą dłużej czekać na kolejną ucztę dla koneserów dobrej zabawy w towarzystwie największych gwiazd polskiej sceny teatralnej. Mowa tutaj o następnym świetnym spektaklu teatralnym organizowanym przez City Heroes Club PolskiePremiery.co.uk „Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania”, która odbędzie się na deskach londyńskiego The Logan Hall w dzielnicy Euston. Zobaczymy takie gwiazdy jak Kasia Skrzynecka, Ania Oberc, Kuba Przebindowski i Piotr Gąsowski.
Powiedzmy sobie szczerze – to jest spektakl o seksie 😉 O naszych fantazjach i pragnieniach z nim związanych. Zarówno reżyser jak i aktorzy podeszli do tematu frywolnie, z odrobiną pikanterii, ale przede wszystkim z ogromnym poczuciem humoru zdradzając widzom tajemnice alkowy…
Spektakl to przezabawna komedia na czterech aktorów, w której sceny przeplatane są piosenkami i żywą interakcja z widzami. „Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania” w reż. Krzysztofa Jasińskiego, z muzyką Jakuba Przebindowskiego opowiadają o „kochaniu” w sposób niezwykle dowcipny i pikantny, lecz bez wulgaryzmów, z lekkim przymrużeniem oka, a jednocześnie świadomością jaką wielką uwagę przywiązuje się do tej sfery życia. W tej komedii brawurowe aktorstwo, frywolne teksty i zabawne piosenki bawią widzów bez względu na płeć, czy doświadczenia w tych sprawach.

Kasia Skrzynecka:
Po raz pierwszy w filmie telewizyjnym pojawiła się w 1985. Zagrała wówczas w filmie „Pewnego letniego dnia”. Skrzynecka chętnie występuje w serialach telewizyjnych, można było ją też zobaczyć m.in. w „Graczykach”, „Na Wspólnej”, „Bulionerach”, „Na dobre i na złe”, „Bao-Bab, czyli zielono mi” i „Kopciuszku”.
Zadebiutowała w 1992 grając główną rolę w musicalu „Metro”. Aktualnie aktorka warszawskiego Teatru Bajka.

Ania Oberc:
Znana z serialu „Singielka”, gdzie wciela się w rolę Moniki Wilczewskiej. Oprócz licznych ról teatralnych można było ją zobaczyć w serialach i filmach: „Samo Życie”, „Na Wspólnej”, „Rysa”, „Na dobre i na złe”, „Majka”, „Fenomen”, „Wiadomości z drugiej ręki”, „Barwy szczęścia”, „Aida”, „Komisarz Alex”, „Pani z przedszkola”, „O mnie się nie martw” czy „Król życia”.

Piotr Gąsowski:
Popularność zyskał jako członek kabaretu „Tercet czyli Kwartet”, który brał udział w wielu produkcjach telewizyjnych; m.in. „Gala piosenki biesiadnej”, „Gala Międzynarodowa”, „W oparach absurdu”, „Podróże z żartem”, „Co nam w duszy gra”.
Aktor był prowadzącym wielu programów TV, m.in. „Kalambury”, „KOT czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy”, „Joker”, „Bliźniaczki”, „Dubidu”, „Taniec z gwiazdami”, „Polski turniej wypieków”, „Twoja twarz brzmi znajomo”.
Piotr pojawiał się również na dużym i małym ekranie: „Nic śmiesznego”, „Złoto dezerterów”, „Pan Tadeusz”, „Szpital na perypetiach”, „Daleko od noszy” i wiele innych.

Jakub Przebindowski:
Jest autorem sztuk teatralnych „Go-Go czyli neurotyczna osobowość naszych czasów”, „Sz jak Szarik”, „Antoine”, „Hiszpańska mucha”. Po raz pierwszy zagrał na dużym ekranie w dramacie Andrzeja Wajdy „Wielki tydzień”. Kubę znamy także z takich produkcji jak „Sława i chwała”, „Syzyfowe prace”, „Na dobre i na złe”, „Klasa na obcasach”, „Przedwiośnie”, „M jak miłość”, „Ojciec Mateusz”, „Plebania” czy serialu „Blondynka”.

Na skróty:

Spektakl „Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania”

Reżyseria: Krzysztof Jasiński
Muzyka: Jakub Przebindowski
Kostiumy: Dorota Ogonowska

Występują:
Kasia SKRZYNECKA, Anna OBERC, Piotr GĄSOWSKI, Jakub PRZEBINDOWSKI

Bilety:
Od £25 dostępne na: PolskiePremiery.co.uk.

Kiedy:
17 Czerwca 2017
Drzwi otwarte: 18:00
Start: 19:30

Gdzie:
The Logan Hall
20 Bedford Way
London
WC1H 0AL

Organizator:
City Heroes Club
Facebook.com/CityHeroesClub
Website: PolskiePremiery.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *