Najszybsza metoda na przelew do Polski dzięki mobilnej aplikacji Sami Swoi.

Najszybsza metoda na przelew do Polski dzięki mobilnej aplikacji Sami Swoi.

Na świecie ponad miliard ludzi korzysta obecnie ze smartfonów, według danych IDC Worldwide Mobile Phone Tracker z sierpnia 2013 roku 79,3 % z nich wyposażonych jest w system Android, 13,2 % w iOS, 3,7 % w Windows Phone, a 3,8 % to pozostała reszta systemów.

02telefon_cmykW samej Wielkiej Brytanii posiadaczem smartfona jest już siedem na 10 osób. Wielu z nich zastępuje komputer. Można za jego pośrednictwem wysłać maila, sprawdzić co dzieje się na świecie, zrobić zakupy, dodać post na Faceboku, czy na przykład… przelać pieniądze.

Niestety według ekspertów gro osób nie do końca zdaje sobie tak naprawdę sprawę z funkcjonalności smartfonów używając go tylko do czynności, które ze spokojem mogłoby zrobić przy pomocy zwykłego telefonu komórkowego.

Wysyłanie wiadomości SMS, MMS czy zrobienie zdjęć – to najczęstsze czynności wykonywane na smartfonach według Arkadiusz Legoń, dyrektor ds. strategii w Golden Submarine. Niewiele wciąż osób korzysta przy jego pomocy z Internetu czy ściąga aplikacje, a to właśnie najprzydatniejsze w tych czasach funkcje, ułatwiające życie, w najmniej spodziewanych sytuacjach.

Jednak dla tych, przed którymi smartfon nie ma tajemnic, a także dla tych, którzy chcą jak najefektywniej z niego korzystać, przygotowaliśmy aplikację Sami Swoi Przekazy Pieniężne, która jest dostępna na smartfony i tablety. Dzięki niej na bieżąco możesz śledzić kurs funta i w najbardziej odpowiednim dla ciebie momencie możesz przesłać pieniądze do Polski.

Zeskanuj obrazek swoim telefonem i pobierz aplikację Sami Swoi Przekazy Pieniężne.

QR code aplikacja Sami Swoi

Aplikacja umożliwi ci dokonanie przekazu pieniężnego w chwili w której nie masz dostępu do komputera a placówka Sami Swoi jest zbyt daleko. Przelejesz pieniądze w metrze, w sklepie lub kawiarni.

Czytaj również dlaczego warto mieć aplikację mobilną do przekazów pieniężnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *