Przekaz? Proste jak bułka z masłem!

Przekaz? Proste jak bułka z masłem!

Wystarczy pamiętać o sprawdzeniu kilku danych. Pozwoli Ci to uniknąć niepotrzebnych sytuacji, które mogą opóźnić przekaz. Pamiętaj, że zawsze możesz się też zwrócić do naszego Biura Obsługi Klienta, które pomoże Ci w każdej sytuacji.

Halo… czy to właściwy adres?
Jeśli podałeś nam adres, który różni się od adresu podanego w banku, nie możemy zrealizować przekazu. Wynika to z dbałości o bezpieczeństwo naszych klientow. Co możesz zrobić? Pamiętaj o aktualizacji adresu w naszym systemie, jeśli zmieniłeś go w banku np. po przeprowadzce.

Gdzie trafiają Twoje pieniądze?
Tam, gdzie je wyślesz. Kłopot pojawia się w momencie, kiedy zlecisz przelew na konto nieaktywne. Oczywiście bank zwróci pieniądze, ale trzeba będzie na to poczekać. Jeśli chcesz, by odbiorca otrzymał złotówki, zwróć uwagę, czy nie robisz transferu na konto walutowe. Do odbiorcy dotrze wtedy mniejsza suma, ze względu na koszty wynikające z przewalutowania. Jeśli natomiast chcesz, aby odbiorca otrzymał funty, mamy w ofercie przelewy na konto walutowe. Pamiętaj, że nie obsługujemy przekazów do ZUS-u i Urzędu Skarbowego.

Tytułuj!
Zawsze wypełnij rubrykę „tytuł przekazu”. W pewnych przypadkach odbiorca może nie widzieć Twoich danych osobowych. Żeby mógł się zorientować, od kogo otrzymał przelew, wpisz niezbędne informacje w tytule przekazu. Zajmie Ci to kilka sekund, a pozwoli uniknąć nieporozumień.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zrobiłeś wszystko jak należy, a przelew się opóźnia? Skontaktuj się z naszym Doradcą, który poinformuje Cię o statusie transferu. Zdarza się, że bank ma przerwę techniczną, która jest źródłem utrudnień. W takiej sytuacji nasz Doradca dopilnuje, aby Twój przekaz jak najszybciej dotarł do odbiorcy.

ss_button_wyslijbezpiecznyprzekaz_01a(1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *