Świętuj z nami 20-lecie Samych Swoich!

Świętuj z nami 20-lecie Samych Swoich!

Drodzy Swojacy, Dzisiaj jest wyjątkowy dzień!
Obchodzimy nasze 20-lecie pełne sukcesów, wzajemnego zaufania i niezwykłych wspomnień! 🥳
Przez ponad 20 lat stawaliśmy u boku Polaków w UK, wspierając Was w codziennych wyzwaniach i radościach.

Dziękujemy za Wasze zaufanie i wierność, która sprawiła, że mogliśmy być częścią Waszych historii.

Jako wyraz naszej wdzięczności mamy dla Was wyjątkową promocję!

W dniach 02-07.04.2024 użyj kodu rabatowego: 20LAT podczas dokonywania transakcji, a otrzymasz DARMOWY przekaz Express+ 📦

💨 To nasz sposób na podziękowanie Wam za lata wsparcia i zaufania.

❤️ Nasza wspólna historia to historia sukcesu, a my chcemy, aby trwała nadal

Historia Naszej Firmy:

Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com to firma, która powstała w 2004 roku w Londynie, jako część One Money Mail Ltd. Od tamtej pory firma stała się nieodłączną częścią życia polskiej społeczności w Wielkiej Brytanii, świadcząc szeroki zakres usług finansowych, z głównym naciskiem na przekazy pieniężne z UK do Polski.

Początki firmy były skromne, ale zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości usług sprawiło, że szybko zyskała zaufanie i uznanie klientów. Pierwsza placówka w dzielnicy Acton była początkiem, który doprowadził do rozwoju sieci placówek w różnych częściach Wielkiego Londynu, a także do nawiązania współpracy z bankiem BPS, stając się głównym partnerem na polskim rynku. W ciągu lat firma nieustannie rozwijała swoją ofertę, wprowadzając nowe produkty i usługi, takie jak możliwość przekazów przez internet, aplikacje mobilne oraz innowacyjne rozwiązania płatnicze.

Dodatkowo, firma aktywnie angażuje się w wsparcie społeczności poprzez organizację zbiórek pieniężnych na rzecz osób potrzebujących, jak również sponsoring wydarzeń kulturalnych i sportowych. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy, zwiększała się także liczba klientów, a firma stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych podmiotów na rynku transferów pieniężnych do Polski.

W obliczu COVID-19, firma podjęła działania mające na celu wsparcia klientów w trudnych czasach, oferując darmowe przekazy pieniężne. Dodatkowo, w trakcie świątecznego sezonu 2020/2021, wprowadziliśmy innowacyjną platformę, która stała się cennym źródłem rozrywki i informacji dla naszej społeczności – Sami Swoi Radio. Jest to radio nadające w systemie cyfrowym DAB+ na terenie UK i Irlandii oraz online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnych dla urządzeń z systemem Android (Google Play) lub IOS (App Store). Oprócz muzyki radio stawia na przekazywanie na bieżąco informacji o Polsce i Wielkiej Brytanii. Jako sponsor główny, PrzekazyPieniezne.com wspiera Sami Swoi Radio, umożliwiając Polakom dostęp do dodatkowego źródła rozrywki i informacji, które umacnia więzi w naszej społeczności. Sami Swoi Radio to kolejny krok w naszych działaniach mających na celu tworzenie wartościowych doświadczeń dla naszych klientów i budowanie silniejszych więzi z naszą społecznością w myśl zasady że „Za Granicą Jesteśmy Jedną Drużyną”.

Obecnie, Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com obsługuje ponad 400 000 zadowolonych klientów, a liczba ta stale rośnie. Firma nieustannie inwestuje w rozwój, planując wprowadzenie innowacyjnych produktów, co potwierdza jej zobowiązanie do zapewnienia klientom usług na najwyższym poziomie.

Jeżeli jesteś jeszcze niezarejestrowanym użytkownikiem – nie czekaj!

Dołącz do nas już dziś i ciesz się szeroką ofertą przekazów pieniężnych.

Wspólnie z nami twórz Największą Polska Sieć Przekazów Pieniężnych z Wielkiej Brytanii do Polski.

  • Regulamin Akcji Promocyjnej „20LAT”   
  •  Cel Akcji Promocyjnej: Akcja promocyjna „20LAT” ma na celu promocję przekazu Express+, umożliwienie użytkownikom korzystania z naszych usług przesyłania pieniędzy z UK do Polski w wyjątkowo szybki sposób, w dniach 02-07.04.2024 za darmo.   
  • Okres Promocji: Akcja promocyjna obowiązuje wyłącznie w dniach 02-07.04.2024 roku.   
  • Warunki Uczestnictwa: Promocja dostępna jest wyłącznie dla klientow Sami Swoi Przekazy Pienięzne. Uczestnictwo w promocji jest otwarte dla wszystkich posiadających konto . Aby skorzystać z promocji, użytkownik musi dokonać przelewu typu „Express+ z UK do Polski  używając kodu rabatowego: 20LAT.   
  • Ograniczenie transferów: Każdemu klientowi przysługuje tylko jeden darmowy transfer w okresie obowiązywania promocji. Klienci mogą skorzystać z jednej darmowej transakcji typu Express+ z UK do Polski z kodem rabatowym 20LAT w ramach promocji realizowanej w dniach 02-07.04.2024 roku. Dodatkowe transfery będą podlegać standardowym opłatom.  
  • Zasady Promocji: Przelew „Express+” z wpisanym kodem 20LAT w okresie promocji będą zwolnione z opłat.   
  • Zwroty i Reklamacje: Wszelkie reklamacje i problemy związane z przesyłką będą rozpatrywane zgodnie z ogólnymi zasadami naszej firmy.   
  • Zakończenie Akcji Promocyjnej: Promocja zostanie zakończona z dniem 07.04.2024 roku.   
  • Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub unieważnienia promocji w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.   
  • Postanowienia Końcowe: Uczestnicy akcji promocyjnej akceptują regulamin. Wszelkie spory związane z promocją będą rozstrzygane na zasadach ogólnych obowiązujących przepisów prawa polskiego. Firma zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu oraz do zmiany warunków promocji.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *