Świąteczny prezent

Świąteczny prezent

Swojaku, Pomóż Mikołajowi!

Czy jest coś piękniejszego niż radość na twarzach naszych najbliższych w czasie Świąt Bożego Narodzenia? To magiczny czas, kiedy bliskość i miłość nabierają szczególnego znaczenia. Dlatego też w tym roku pragniemy sprawić, by te chwile były jeszcze bardziej wyjątkowe. 

W ramach naszego  wsparcia dla polskich rodzin i Polaków w Wielkiej Brytanii, przygotowaliśmy niespodziankę. Od 18 do 22 grudnia udostępniamy kod: PREZENT, który otwiera drzwi do darmowej wysyłki pieniędzy transferem Express+ do Polski! 

Wyślij darmowy przekaz EXPRESS+
Wystarczy, że użyjesz kod PREZENT

Darmowy przekaz zrealizujesz

przelew do polski jak

Dzięki temu, nawet jeśli jeszcze nie znalazłeś idealnego prezentu dla swoich najbliższych, masz okazję uczynić te Święta niezapomnianymi. Skorzystaj z naszej promocji i wyślij pieniądze do swoich bliskich w Polsce za darmo. Niech odległość nie będzie przeszkodą, by sprawić radość najważniejszym osobom w Twoim życiu. 

Wystarczy odwiedzić przekazypieniezne.com, wprowadzić kod PREZENT i cieszyć się darmową wysyłką pieniędzy transferem Express+! 

To nie tylko prezent pieniężny – to gest, który może rozświetlić twarze Twoich najbliższych i sprawić, że te Święta będą jeszcze bardziej magiczne. 

Pamiętaj, że szczęście i radość płyną z drobnych gestów. Dlatego już teraz podaruj swoim najbliższym niezapomniane chwile i miłość, dzięki Express+! 

Niech te Święta będą pełne magii, miłości i radości dla Ciebie i Twoich bliskich!

Darmowy przekaz Express+ możesz wysłać na naszej stronie internetowej www.PrzekazyPieniezne.com

wyslij przekaz do polski express+

Używasz super prostej aplikacji mobilnej Sami Swoi? Nie ma problemu! Darmowy przekaz zrealizujesz także w tym kanale. Pobierz lub otwórz aplikację mobilną Sami Swoi na telefon lub tablet z Androidem lub systemem iOS.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

 

*Promocja trwa od 18.12.2023 do 22.12.2023 do końca dnia i dotyczy jednorazowego przekazy Express+ na hasło PREZENT

Darmowe przekazy do Polski. Na stronie i w aplikacji Sami Swoi

Przypominamy! Na naszej stronie internetowej www.przekazypieniezne.com oraz w aplikacji mobilnej Sami Swoi przekazy EKONOMICZNE do Polski z UK wciąż można wykonywać ZA DARMO!

Nie masz naszej aplikacji? Bez problemu możesz ją pobrać i zainstalować na swoim telefonie. Szukaj nas w Google Play Store lub w AppStore.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Sprawdź także, jak można nadawać przelewy do Polski jeszcze szybciej. Przelewy do Polski w 10 sekund? Z aplikacją Sami Swoi to proste! Więcej dowiecie się tutaj.

 

 Regulamin Akcji Promocyjnej „Prezent” 

  •  Cel Akcji Promocyjnej: Akcja promocyjna „Prezent” ma na celu promocję przekaz Express+, umożliwienie użytkownikom korzystania z naszych usług przesyłania pieniędzy z UK do Polski w wyjątkowo szybki sposób, w dniach 18-22 grudnia za darmo. 
  • Okres Promocji: Akcja promocyjna obowiązuje wyłącznie w dniach 18-22 grudnia 2023 roku. 
  • Warunki Uczestnictwa: Promocja dostępna jest wyłącznie dla klientow Sami Swoi Przekazy Pienięzne. Uczestnictwo w promocji jest otwarte dla wszystkich posiadających konto . Aby skorzystać z promocji, użytkownik musi dokonać przelewu typu „Express+ z UK do Polski  używając kodu rabatowego: PREZENT. 
  • Ograniczenie transferów: Każdemu klientowi przysługuje tylko jeden darmowy transfer w okresie obowiązywania promocji. Klienci mogą skorzystać z jednej darmowej transakcji typu „Express+ z UK do Polski” z kodem rabatowym PREZENT w ramach promocji realizowanej w dniach 18-22 grudnia 2023 roku. Dodatkowe transfery będą podlegać standardowym opłatom.
  • Zasady Promocji: Przelewy „Express+” z wpisanym kodem PREZENT  w okresie promocji będą zwolnione z opłat. 
  • Zwroty i Reklamacje: Wszelkie reklamacje i problemy związane z przesyłką będą rozpatrywane zgodnie z ogólnymi zasadami naszej firmy. 
  • Zakończenie Akcji Promocyjnej: Promocja zostanie zakończona z dniem 22 grudnia 2023 roku. 
  • Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub unieważnienia promocji w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia. 
  • Postanowienia Końcowe: Uczestnicy akcji promocyjnej akceptują regulamin. Wszelkie spory związane z promocją będą rozstrzygane na zasadach ogólnych obowiązujących przepisów prawa polskiego. Firma zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu oraz do zmiany warunków promocji. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *