Mikołajkowy Express

Mikołajkowy Express

Mikołajki to czas magiczny, pełen radości i niespodzianek. W tym duchu świątecznym przygotowaliśmy dla Was wyjątkową niespodziankę! Tylko 6 grudnia, dołączcie do nas w świętowaniu tego wyjątkowego dnia, skorzystajcie z DARMOWEGO Przekazu „Express+”! 

Wystarczy użyć kodu promocyjnego: MIKOLAJ podczas transakcji online lub w naszej aplikacji mobilnej, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty. To nasza mała paczka pełna świątecznej magii dla Was! 🎁✨ 

Chcemy, aby Mikołaj przyniósł Wam nie tylko uśmiech, ale także możliwość przekazywania radości wśród Waszych bliskich. Dlatego właśnie w tę szczególną datę przygotowaliśmy tę promocję, abyście mogli podzielić się tym wspaniałym prezentem  🎅🌟 

Nie przegapcie okazji! To tylko jednodniowa promocja dostępna wyłącznie 6 grudnia, więc zapiszcie tę datę i dołączcie do naszego świątecznego świętowania. Razem stwórzmy jeszcze więcej magicznych chwil tej cudownej porze roku! 🎉🚀 

Zapraszamy Was serdecznie do skorzystania z Mikołajkowej promocji  🎅🎁✨ 

Wyślij darmowy przekaz EXPRESS+
Wystarczy, że użyjesz kod MIKOLAJ

Darmowy przekaz zrealizujesz:

  • W Aplikacji Mobilnej
  • Przez Internetwyslij przekaz do polski express+

 

Używasz super prostej aplikacji mobilnej Sami Swoi? Nie ma problemu! Darmowy przekaz zrealizujesz także w tym kanale. Pobierz lub otwórz aplikację mobilną Sami Swoi na telefon lub tablet z Androidem lub systemem iOS!

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK*Promocja obowiązuje w dniu 06.12.2023 do końca dnia i dotyczy jednorazowego przekazy Express+ na hasło MIKOLAJ

 

Regulamin Akcji Promocyjnej „Mikołajki” 

  • Cel Akcji Promocyjnej: Akcja promocyjna „Mikołajkowa” ma na celu promocję naszej aplikacji mobilnej i umożliwienie użytkownikom korzystania z naszych usług przesyłania pieniędzy z UK do Polski w wyjątkowo szybki sposób 6 grudnia zupełnie za darmo. 
  • Okres Promocji: Akcja promocyjna obowiązuje wyłącznie w dniu 6 grudnia 2023 roku. 
  • Warunki Uczestnictwa: Promocja dostępna jest wyłącznie dla użytkowników naszej aplikacji mobilnej oraz strony internetowej: www.przekzypieniezne.com. Uczestnictwo w promocji jest otwarte dla wszystkich posiadających konto w aplikacji mobilnej oraz na stronie internetowej. Aby skorzystać z promocji, użytkownik musi dokonać przelewu typu „Express+ z UK do Polski za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub strony www, używając kodu rabatowego: MIKOLAJ. 
  • Zasady Promocji: Przelewy „Express+” z wpisanym kodem MIKOLAJ dokonane za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub strony www w okresie promocji będą zwolnione z opłat. 
  • Zwroty i Reklamacje: Wszelkie reklamacje i problemy związane z przesyłką będą rozpatrywane zgodnie z ogólnymi zasadami naszej firmy. 
  • Zakończenie Akcji Promocyjnej: Promocja zostanie zakończona z końcem dnia 6 grudnia 2023 roku. 
  • Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub unieważnienia promocji w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia. 
  • Postanowienia Końcowe: Uczestnicy akcji promocyjnej akceptują regulamin. Wszelkie spory związane z promocją będą rozstrzygane na zasadach ogólnych obowiązujących przepisów prawa polskiego. Firma zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu oraz do zmiany warunków promocji. 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *