Zlecenia Stałe – Zmieniamy płatności w wygodną rutynę

Zlecenia Stałe – Zmieniamy płatności w wygodną rutynę

Wyjechałeś z Polski, ale Twoje zobowiązania pozostały? Nie martw się, mamy rozwiązanie! Zlecenia Stałe zostały stworzone z myślą o Tobie. 

Dlaczego warto wybrać Zlecenia Stałe? 

Wygoda: Teraz żadna płatność Cię już nie zaskoczy. Możesz ustawić Zlecenia Stałe, gdziekolwiek jesteś, korzystając z naszej strony internetowej lub aplikacji mobilnej. W każdej chwili masz pełną kontrolę nad swoimi zleceniami. 

Prostota: Ustawienie Zlecenia jest bardzo proste. Wprowadzasz dane odbiorcy, ustalasz czas trwania zlecenia i cykliczność przelewów, a następnie zapisujesz swoją kartę. To wszystko, co trzeba zrobić! 

Oszczędność czasu: Czas to pieniądz, a my pomożemy Ci obsługując Twoje regularne płatności. Nie musisz logować się i dokonywać płatności każdorazowo – Wystarczy, że ustawisz raz Zlecenie Stale- przelewy będa sie realizowały bez potrzeby Twojej ingerencji, za jedyne 99p za przekaz!  

 Za pomocą Zleceń Stałych możesz opłacic: rachunki, alimenty, opłaty czynszowe, kredyty, raty, ubezpieczenie, płatności za internet/telewizję  

Przygotujemy dla Ciebie harmonogram płatności 

Przy Zleceniach Stałych nie musisz się martwić o harmonogram płatności. My go dla Ciebie przygotujemy, zapewniając, że żadna płatność Cię nie zaskoczy. 

Oszczędzaj czas, pieniądze i nerwy dzięki Zleceniom Stałym!

Zainwestuj w swój spokój finansowy i zacznij korzystać z naszej wygodnej usługi już dziś. 

Jak ustawić Zlecenie Stałe?


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *