Świętujemy Dzień Ojca

Świętujemy Dzień Ojca

Swojaki! Jutro obchodzimy szczególny dzień, Dzień Ojca! To wyjątkowa okazja, aby wyrazić naszą ogromną miłość i wdzięczność tym niezastąpionym mężczyznom, którzy sprawili, że nasze życie jest pełne radości i inspiracji. Ojciec nie tylko jest naszym przewodnikiem przez życie, ale także niekończącym się źródłem radości i wsparcia.

Niektórzy z nas mają szczęście mieszkać blisko swojego taty i mogą go uściskać, rozmawiać z nim codziennie i cieszyć się jego obecnością. Inni jednak, z różnych powodów, są oddzieleni od swoich ojców odległością.

Jednak niezależnie od naszej sytuacji, zawsze istnieją sposoby, aby okazać naszą wdzięczność i miłość naszym ojcom.

Nawet jeśli jesteśmy daleko, możemy uczynić coś wyjątkowego w tym dniu.

W dniach 22-23 czerwca możecie skorzystać z przekazu EXPRESS+, który będzie dostępny zupełnie za darmo, wystarczy podczas dokonywania transakcji wpisać kod TATA23. To szansa, aby wysłać swojemu tacie nie tylko ciepłe słowa, ale także symboliczny przekaz pieniężny, który jest wyrazem naszej troski, wdzięczności i wsparcia.

Pamiętajmy o wszystkich tych chwilach, kiedy nasz tata dawał nam radość, śmiech i bezpieczeństwo. To teraz nasza kolej, aby sprawić mu niespodziankę i zadbać o niego w szczególny sposób.

wyslij przekaz do polski express+

Darmowy przekaz zrealizujesz

przelew do polski jak

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i życzymy Ci niezapomnianych chwil spędzonych z Twoimi najważniejszymi osobami.  

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, jesteśmy tu, aby Ci pomóc. 

Nie przegap tej okazji! Zaloguj się do naszej aplikacji mobilnej, odwiedź naszą stronę internetową www.przekazypieniezne.com lub zadzwoń na Infolinię. Skorzystaj z kodu promocyjnego TATA23 i wykonaj darmowy przekaz Express+. Podaruj im radość i wyjątkowe doświadczenie w ich święto! 

Promocja obowiązuje tylko w dniu 22-23 czerwca 2023. 

Warunki promocji:

Promocja dotyczy Przekazów Express+ realizowanych w aplikacji mobilnej, w placówkach, na stronie internetowej oraz infolinii. Specjalny kod zniżkowy TATA23 można zrealizować jednorazowo. Promocja trwa 22-23.06.2023 do końca dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *