Dzień Matki z Sami Swoi

Dzień Matki z Sami Swoi

Zadbaj o to, aby Twoja mama poczuła się wyjątkowo w Dniu Matki 

Mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość z okazji Dnia Matki! W dniu 26.05 możesz skorzystać z naszej specjalnej oferty i wykonać darmowy przekaz Express+ dla ukochanej Mamy! 🌸💐 

Wystarczy, że użyjesz kodu:

 MAMA

podczas wykonywania przelewu, a opłata za usługę zostanie pokryta przez nas. To doskonała okazja, aby wyrazić swoją miłość i wdzięczność w wyjątkowy sposób. 

 Zadbaj o to, aby Twoja mama poczuła się wyjątkowo w Dniu Matki i przekaż jej piękny prezent. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że przesyłanie pieniędzy z UK do Polski może być łatwy, szybki i tani. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i życzymy Ci niezapomnianych chwil spędzonych z najważniejszymi osobami w Twoim życiu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, jesteśmy tu, aby Ci pomóc. 

Nie przegap tej okazji! Zaloguj się do naszej aplikacji mobilnej, strony www.przekazypieniezne.com lub zadzwoń na Infolinię, skorzystaj z kodu MAMA i zrób darmowy przekaz Express+ dla swojej Mamy. Podziękuj jej za ogromne serce i wsparcie, które zawsze otrzymujesz. 

Promocja trwa w dniu 26.05.2023 

wyslij przekaz do polski express+

 

Darmowy przekaz zrealizujesz

przelew do polski jak

Warunki promocji:

Promocja dotyczy Przekazów Express+ realizowanych w aplikacji mobilnej, w placówkach, na stronie internetowej oraz infolinii. Specjalny kod zniżkowy MAMA można zrealizować jednorazowo. Promocja trwa 26.05.2023 do końca dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *