Dzień Matki z Sami Swoi

Dzień Matki z Sami Swoi

Zadbaj o to, aby Twoja mama poczuła się wyjątkowo w Dniu Matki 

Mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość z okazji Dnia Matki! W dniu 26.05 możesz skorzystać z naszej specjalnej oferty i wykonać darmowy przekaz Express+ dla ukochanej Mamy! 🌸💐 

Wystarczy, że użyjesz kodu:

 MAMA

podczas wykonywania przelewu, a opłata za usługę zostanie pokryta przez nas. To doskonała okazja, aby wyrazić swoją miłość i wdzięczność w wyjątkowy sposób. 

 Zadbaj o to, aby Twoja mama poczuła się wyjątkowo w Dniu Matki i przekaż jej piękny prezent. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że przesyłanie pieniędzy z UK do Polski może być łatwy, szybki i tani. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i życzymy Ci niezapomnianych chwil spędzonych z najważniejszymi osobami w Twoim życiu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, jesteśmy tu, aby Ci pomóc. 

Nie przegap tej okazji! Zaloguj się do naszej aplikacji mobilnej, strony www.przekazypieniezne.com lub zadzwoń na Infolinię, skorzystaj z kodu MAMA i zrób darmowy przekaz Express+ dla swojej Mamy. Podziękuj jej za ogromne serce i wsparcie, które zawsze otrzymujesz. 

Promocja trwa w dniu 26.05.2023 

wyslij przekaz do polski express+

 

Darmowy przekaz zrealizujesz

przelew do polski jak

Warunki promocji:

Promocja dotyczy Przekazów Express+ realizowanych w aplikacji mobilnej, w placówkach, na stronie internetowej oraz infolinii. Specjalny kod zniżkowy MAMA można zrealizować jednorazowo. Promocja trwa 26.05.2023 do końca dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *