Swojaku, Pamiętaj o zbliżającym się Dniu Mamy

Swojaku, Pamiętaj o zbliżającym się Dniu Mamy

Swojaku Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie wiesz, co podarować swojej mamie? Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowego prezentu, który na długo zostanie w pamięci Twojej mamy.  

Jeśli jesteś w UK, a Twoja mama w Polsce,  proponujemy Ci: 

🌸 Dedykację dla Mamy w SamiSwoiRadio. 26 maja odbędzie się specjalne wydanie „Piosenki na życzenie”, cały dzień będziemy również emitować przesłane przez Was życzenia dla Waszych mam.

Jeśli chcesz poznać szczegóły zajrzyj na media społecznościowe SamiSwoiRadio: 

https://www.facebook.com/samiswoiradio   lub  https://www.instagram.com/samiswoi_radio 

 🌸 A także możliwość przesłania pieniędzy  💸 bez wychodzenia z domu!  Przekazy pieniężne to idealna opcja, jeśli chcesz podarować swojej mamie pełnię swobody w wyborze prezentu – Twoja mama spędzi swoje Święto spędzając czas po Swojemu. 

Nasz system przekazów pieniężnych pozwala na błyskawiczne, bezpieczne i wygodne transfery z Wielkiej Brytanii do Polski. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze trafią do odbiorcy w Polsce szybko i bezpiecznie. 

Przekaz możesz wysłać także w naszej aplikacji.  

Dlaczego warto korzystać z aplikacji? 

Wygoda i łatwość obsługi: Korzystanie z aplikacji mobilnej do przesyłania pieniędzy jest niezwykle wygodne. Możesz to zrobić w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, wystarczy mieć połączenie internetowe.  

Szybkość : Nie musisz czekać na przetworzenie tradycyjnego przelewu bankowego, który może zająć kilka dni.  

Bezpieczeństwo i kontrola: Aplikacja jest dobrze zabezpieczona, wykorzystuje zaawansowane technologie szyfrowania i autoryzacji. Dodatkowo, korzystając z aplikacji mobilnej, masz pełną kontrolę nad swoimi transakcjami. Możesz śledzić historię przelewów, zarządzać swoim kontem i monitorować swoje finanse w sposób dogodny i bezpieczny. 

Pamiętaj o Mamie dbaj o jej bezpieczeństwo. ZLECENIA STAŁE to wygodna opcja oferowana przez Sami Swoi przekazypieniezne.com. Umożliwia automatyczne opłacenie rachunków i regularnych przelewów dla bliskich. Ustawienie zlecenia stałego to prosty sposób na przekazywanie pieniędzy rodzicom, dziadkom, rodzinie i znajomym. Oszczędzasz czas i pieniądze, gdy nasz system wykonuje przelewy za Ciebie. Zadzwoń, odwiedź naszą stronę internetową lub aplikację, aby dowiedzieć się więcej i skonfigurować zlecenie stałe. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *