Przelew do Polski na Wielkanoc? Wyślij szybko i za darmo!

Przelew do Polski na Wielkanoc? Wyślij szybko i za darmo!

Wybieracie się do Polski na Wielkanoc? Wreszcie podróżowanie na trasie Wielka Brytania – Polska nie jest ograniczone żadnymi wymogami. Zapewne cieszycie się tak jak my! Pamiętajcie także o zabezpieczeniu finansowym i realizacji przekazów na polskie konto. Potrzebujecie przesłać pieniądze do Polski lub wesprzeć bliskich? Z nami zrobicie to bezpiecznie i expresowo – a co najważniejsze ZA DARMO!

Na Sami Swoi Przekazy Pieniężne zawsze możecie liczyć. W tym szczególnym okresie przygotowaliśmy specjalną promocję! Chcemy ułatwić wam wysłanie przekazu do Polski. Nasz świąteczny „Zajączek” Mądra Głowa ma dla was specjalny kod zniżkowy na szybki przekaz EXPRESS+. Nie czekajcie i wyślijcie już teraz!

Wyślij darmowy przekaz Express+!
Użyj kod WIELKANOC22 i skorzystaj z promocji!
Pieniądze na koncie jeszcze w tym samym dniu.

Oferta ograniczona czasowo! Szybki przekaz do Polski wyślesz:

przelew do polski jak

Oferta ważna jest w dniach od 08.04.22 do 15.04.22 do końca dnia.
Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Pobierz aplikację mobilną Sami Swoi na telefon lub tablet z Androidem lub systemem iOS.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Zadzwoń na infolinię Sami Swoi pod numer 0207 09 92 441
lub odwiedź nasze placówki na Ealing i w Luton.

Pamiętajcie, że w okresie Wielkanocy 2022 obowiązują opóźnienia w przekazach. Sprawdzicie je tutaj.

PRZELEW NA SWIETA

Życzenia od Sami Swoi Przekazy Pieniężne

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć wszystkim naszym klientom najserdeczniejsze i szczere życzenia:
szczęścia, wiary, nadziei, pomyślności
oraz wiele uśmiechu i radości!

*Promocja dotyczy jednorazowego, darmowego przekazu Express+ na hasło WIELKANOC22 i trwa od 08.04.22 do 15.04.22 do końca dnia. Przekaz można wykonać przez naszą stronę, aplikację mobilną, w naszych autoryzowanych placówkach oraz przez infolinię.

REGULAMIN PROMOCJI

 • 1 Określenie Organizatora
 1. Promocja organizowana jest przez One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie, Suite 5, 5th Floor, East Wing, West World, 303 West Gate Rd., W5 1DT, London, United Kingdom, wpisaną do rejestru Companies House pod numerem rejestracyjnym 5031907.
 2. Organizator oświadcza, że promocja nie jest stworzona, administrowana ani sponsorowana przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc. Wszelkie dane osobowe wymagane i powierzane przez Uczestników promocji są przekazywane Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.
 • 2 Ogólne postanowienia
 1. Promocja skierowana jest do klientów indywidualnych SAMI SWOI (nowych i obecnych), którzy w trakcie jej trwania moją opcję wykonania jednorazowego, darmowego przekazu Express+ na hasło WIELKANOC22.
 2. Przekaz Express+ zrealizowany może być tylko na konto bankowe w Polsce.
 3. Promocja dotyczy przekazów realizowanych na korytarzu Wielka Brytania-Polska.
 4. Promocja dotyczy przekazów realizowanych na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej, na infolinii oraz w autoryzowanych placówkach Sami Swoi Przekazy Pieniężne.
 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie podane dane konta oraz adresowe odbiorców darmowego przekazu.
 • 3 Termin

Promocja trwa od 08.04.2022r. do 15.04.2022r.

 • 4 Uczestnicy

Uczestnikami promocji mogą być jedynie osoby fizyczne, które mają pełną zdolność do czynności prawnych. Promocja jest dostępna dla pracowników One Money Mail Ltd i 1MM Media Ltd oraz członków ich rodzin.

 • 5 Reklamacje

Reklamacje dotyczące promocji mogą być zgłaszane telefonicznie, e-mailowo lub pisemnie na adres siedziby Organizatora, w terminie do dnia 14.05.2022. O zachowaniu terminu składania reklamacji decyduje data stempla pocztowego. Reklamacja będzie rozpatrywana według zasad określonych przez Organizatora w „Complaint Policy”, dostępnej na www.PrzekazyPieniezne.com.

 • 6 Postanowienia końcowe

Regulamin w okresie trwania promocji dostępny jest na Sami Swoi Przekazy Pieniężne https://www.przekazypieniezne.com/blog/ Przystąpienie do promocji jest jednoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Promocji, niniejszego Regulaminu w całości i zobowiązaniem się Uczestnika do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również z oświadczeniem, iż Uczestnik spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w promocji. Uczestnik oświadcza, iż przed przystąpieniem do udziału w promocji zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje go bez zastrzeżeń. One Money Mail Ltd zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie.

 • 7 Ochrona Danych Osobowych

Jeżeli bierzesz udział w konkursach, ofertach i promocjach, możemy używać Twoich danych dla celów administracyjnych, obsługi klienta i marketingu. W celu wypełnienia naszych zobowiązań wobec Ciebie możemy ujawnić Twoje dane podmiotom, które są własnością spółki zależnej One Money Mail Ltd, ale nie będzie w inny sposób dostarczać danych osobowych osobom trzecim dla celów marketingowych bez Twojej wyraźnej zgody. Administratorem danych osobowych jest One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie Suite 5, 5th Floor, East Wing, West World, 303 West Gate Rd., W5 1DT, London, United Kingdom. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdy Uczestnik posiada w szczególności prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, zmiany i żądania usunięcia.

Możemy skontaktować się z Tobą e-mailem lub telefonicznie, aby poinformować o wszelkich innych usługach Sami Swoi lub promocjach, które mogą być skierowane do Ciebie. Masz prawo poprosić, aby nie korzystać z Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Jeśli chcesz to zrobić, proszę napisz do nas na office@1mm.eu. W celu uzyskania dalszych informacji na temat stosowania i ochrony danych osobowych, napisz do Inspektora Ochrony Danych, One Money Mail Ltd, Suite 5, 5th Floor, East Wing, West World, 303 West Gate Rd., W5 1DT, London, United Kingdom.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *