Sami Swoi Przekazy Pieniężne zostało dumnym sponsorem tytularnym miesięcznika Goniec Polski! Od teraz to Sami Swoi Magazyn.

Sami Swoi Przekazy Pieniężne zostało dumnym sponsorem tytularnym miesięcznika Goniec Polski! Od teraz to Sami Swoi Magazyn.

Swojaki! Dziś chcemy podzielić się z w Wami świetną wiadomością! Popularny na Wyspach magazyn „Goniec Polski”, który od 19 lat towarzyszy Wam, Polakom na emigracji pozyskał ważnego polonijnego sponsora. Wrześniowe wydanie numeru pojawiło się z nową nazwą – Sami Swoi Magazyn. Firma Sami Swoi Przekazy Pieniężne została dumnym Sponsorem Tytularnym magazynu! Jesteśmy przekonani, że miesięcznik pod nową nazwą stanie się wraz z Sami Swoi Radio bardzo silną platformą medialną!

Magazyn „Goniec Polski”, który od wielu lat towarzyszy Polakom na emigracji, informując o bieżących wydarzeniach, wprowadzając w życie brytyjskiej Polonii, który pomaga rozwiązywać ich problemy, pozwalając być bliżej spraw ważnych dla Polaków w UK i odnalezieniu się w brytyjskich realiach, który to gościł na swoich łamach wiele znakomitych postaci czy wielu poczytnych autorów pozyskał ważnego polonijnego partnera. Wraz z wrześniowym, nowym numerem zmienia się jego tytuł – od teraz to Sami Swoi Magazyn.

sami swoi magazyn 1

Sami Swoi Magazyn – Czytaj po swojemu!

Sami Swoi Magazyn to wciąż stary i sprawdzony ,,Goniec Polski’’, ale od teraz ,,w nowej odsłonie’’. Jak deklaruje w najnowszym numerze redakcja miesięcznika, zadbają o to aby Sami Swoi Magazyn z każdym numerem stawał się ciekawszy i atrakcyjniejszy niż do tej pory. Pisać będą dla Was nowi, znani autorzy. Zmieni się szata graficzna gazety i pojawią się nowe wzbogacone treści. Szykują, jeszcze więcej nowych działów oraz rubryk. Pracują nad podziałem magazynu na trzy części: publicystyczno-opiniotwórczą, poradnikowo-reportażową i lifestylową. Najważniejsze sprawy i wydarzenia dla Polaków w kraju i na emigracji komentować będą czołowi publicyści oraz felietoniści. W Sami Swoi Magazyn znajdziecie mnóstwo porad oraz odpowiedzi na nurtujące Was pytania względem nowych regulacji prawych lub zmieniających się zasad.

Wydawcy przygotowali także nowe miejsca w Sami Swoi Magazyn, w których to właśnie Wy Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii BĘDZIECIE BOHATERAMI! Każdy z Was będzie mógł podzielić się z nami i innymi czytelnikami swoimi sukcesami, zrealizowanymi marzeniami i doświadczeniami zdobytymi na Wyspach. Będzie to cykl reportaży pod nazwą ,,Polonia z bliska’’.

W Sami Swoi Magazyn znajdziecie również tematy lekkie i przyjemne, dzięki którym będziecie mogli się odprężyć i zrelaksować. Zapomniecie o tym, że przygotowanie deseru może sprawiać problem. W świat magii i zapomnienia zabiorą Was nasze horoskopy.

Sami Swoi Magazyn to miesięcznik przede wszystkim o Was i dla Was! Twórcy miesięcznika z ogromną przyjemnością zapoznają się z propozycjami tematów, o których chcielibyście poczytać! Twórzcie z nami największe polonijne media, ponieważ realizujemy ten projekt ,,aby Wam Polakom mieszkającym na Wyspach żyło się lepiej!’’.

Sami Swoi Magazyn znajdziecie w autoryzowanych placówkach Sami Swoi Przekazy Pieniężne (Ealing Broadway i Luton) oraz w naszych punktach dystrybucyjnych na ternie Wielkiej Brytanii. Szukaj magazynu w polskich sklepach, polskich aptekach, polskich biurach księgowych, w polskich szkołach, polskich ośrodkach kulturalnych i w wielu innych nie tylko polonijnych miejscach.

Twórz z nami największe polonijne media!

Parę miesięcy temu zostaliśmy sponsorem tytularnym, a jednocześnie byliśmy pomysłodawcą projektu radia polonijnego o największym zasięgu w UK i Irlandii. Sami Swoi Radio obok najpopularniejszego magazynu na Wyspach „Gońca Polskiego” oraz portalu Goniec.com jest częścią nowoczesnej grupy medialnej . Ze względu na zasięg i skład zespołu tworzącego radio, jest to jeden z największych projektów w polonijnej historii mediów i wydarzeń kulturalnych na wyspach. Radio dedykowane Polakom, podobnie jak cała grupa, odpowiada na ich potrzeby, reaguje na najważniejsze problemy i sprawy Polonii w UK, nie zapominając o Słuchaczach mieszkających z dala od Londynu i wielkich miast. Udowodniliście nam, że było WARTO! Sami Swoi Radio cieszy się niesamowitą popularnością. Słuchacie nas codziennie, słuchacie nas wszędzie, piszecie do nas mnóstwo wiadomości! Dziękujemy za to, że jesteście z nami!

sami swoi radio sami swoi magazyn

Objęcie patronatu tytularnego miesięcznika Goniec Polski oraz jego rebranding na Sami Swoi Magazyn jest kolejnym krokiem do ujednolicenia podmiotów grupy medialnej oraz kierunku ku tworzeniu największych polonijnych mediów, jak i budowania jednej, zgranej redakcji.

Jak komentuje Paweł Mes, Dyrektor Zarządzający Sami Swoi PrzekazyPienięniężne.com „Naszej grupie kapitałowej, obecnemu liderowi na rynku przekazów pieniężnych w Wielkiej Brytanii, od początku przyświecało założenie „by Polakom na Wyspach żyło się lepiej”, co zresztą mamy podkreślone tłustym drukiem w naszym firmowym dekalogu na pozycji pierwszej, jako misję. To raz. Dwa, Polacy w Wielkiej Brytanii, także ci mieszkający poza aglomeracją londyńską, potrzebują dobre media, które w tak trudnych czasach – w dobie pandemii i brexitu – po pierwsze udostępni im aktualne informacje w lekkiej i przystępnej formie, po drugie umili czas. Dla Sami Swoi Przekazy Pieniężne sprawy Polonii w Wielkiej Brytanii to od wielu lat priorytet. Bycie częścią tak ważnego i obiecującego projektu jakim jest Sami Swoi Magazyn oraz objecie go tytułem Sponsora Tytularnego to dla nas sama radość! Mamy kolejny wielki sukces! Sami Swoi Magazyn stał się częścią naszej nowoczesnej grupy medialnej. Jesteśmy z tego dumni.” – powiedział

Hasłem przewodnim „Sami Swoi Radio” jest – „Słuchaj po swojemu!”, czyli wtedy kiedy chcesz i jak chcesz. Podobna idea towarzyszy miesięcznikowi. Jego główne hasło to „Czytaj po swojemu!” – czyli po polsku, w formie papierowej, ale także i online.

Jest to początek dobrych zmian, bo dopiero wspólnie się rozkręcamy! Czytajcie nas – ,,PO SWOJEMU!’’.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *