Dzień Ojca z Sami Swoi. Pamiętaj o bliskich w Polsce!

Dzień Ojca z Sami Swoi. Pamiętaj o bliskich w Polsce!

Dzień Ojca jest międzynarodowym świętem, które w każdym kraju obchodzi się innego dnia. W Wielkiej Brytanii obchodzony jest 20 czerwca, a 23 czerwca obchodzimy go w naszym kraju – Polsce. Aby każdy mógł spokojnie przygotować niespodziankę, przygotowaliśmy dla was promocję, która potrwa aż 6 dni.

Dzień Taty to ważny dzień nie tylko dla naszych ojców, ale i dla nas. Jest to czas, w którym możemy podziękować Tacie za wszystkie trudy, jakie włożył w nasze wychowanie. Za bycie naszym bohaterem na lata, naszym pierwszym superbohaterem! Dla małych chłopców tata zawsze jest wzorem do naśladowania, a dla małych dziewczynek jest to wzór przyszłego męża. To on pierwszy bezwarunkowo dbał o Twoje bezpieczeństwo i o Twoją przyszłość. Sami Swoi z okazji tego szczególnego dnia, chce pomóc Wam odwdzięczyć się i podziękować, zadbać o rodzica.

Sami Swoi Przekazy Pieniężne łączy bliskich mimo odległości!

Z Sami Swoi wyślesz DARMOWY przelew do Polski,
która pomoże Ci uczynić Dzień Ojca wyjątkowym.

Wyślij szybki przekaz EXPRESS+ na stronie
oraz w aplikacji mobilnej Sami Swoi.
Wpisz kod TATA i wysyłaj za darmo!

Promocja dostępna jest na naszej stronie internetowej www.przekazypieniezne.com.

Darmowy przekaz możesz wysłać także w naszej aplikacji. Pobierz aplikację mobilną Sami Swoi na telefon lub tablet z Androidem lub systemem iOS, a teraz także z Huawei AppGallery!

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Promocja trwa od 18.06.2021 do 23.06.2021 do końca dnia.

Sami Swoi pamiętają o bliskich za Ciebie, czyli Zlecenia Stałe

O Tacie (i Mamie :)), powinniśmy pamiętać cały czas, a dbanie o nich i ich bezpieczeństwo powinno być priorytetem każdego dnia. ZLECENIA STAŁE to warta uwagi propozycja Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com także i na takie okazje. Aktywując tę usługę, nie będziesz już musiał pamiętać o terminach płatności ważnych rachunków, czy też właśnie cyklicznych przelewach dla najbliższych. To szybki i wygodny sposób na przekazy dla mamy, taty, babci, dziadka czy też rodzeństwu i znajomym.

To fantastyczna opcja automatycznego opłacania przelewów do Polski. Opcję zlecenia stałego może ustalić każdy klient Sami Swoi. Zlecenie stałe polega na tym, że nasz system automatycznie będzie wykonywać dla Ciebie przelewy. Oszczędzanie czasu i pieniędzy z nami jest prostsze niż myślisz. Wystarczy raz ustawić zlecenie stałe i nie musisz martwić się zobowiązaniami w Polsce lub pamiętać każdego miesiąca o przelewie. Dzięki Sami Swoi możesz wyrzucić z głowy zbędne troski i jeszcze na tym oszczędzić!

Zlecenie Stałe można ustawić na naszej stronie internetowej, w aplikacji, a także na infolinii oraz w placówkach Sami Swoi. Poniżej możesz zobaczyć jak to zrobić w panelu klienta na naszej stronie.

 

REGULAMIN PROMOCJI NA HASŁO TATA W APLIKACJI MOBILNEJ ORAZ STRONIE WWW.

 • 1 Określenie Organizatora
 1. Promocja organizowana jest przez One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie W13 8RA, 84 Uxbridge Road, wpisaną do rejestru Companies House pod numerem rejestracyjnym 5031907.
 2. Organizator oświadcza, że promocja nie jest stworzona, administrowana ani sponsorowana przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc. Wszelkie dane osobowe wymagane i powierzane przez Uczestników promocji są przekazywane Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.
 • 2 Ogólne postanowienia
 1. Promocja skierowana jest do klientów indywidualnych SAMI SWOI (nowych i obecnych), którzy w trakcie jej trwania mają opcję wykonania jednorazowego, darmowego przekazu Express+ na hasło TATA W APLIKACJI MOBLINEJ SAMI SWOI PRZEKAZY PIENIĘŻNE oraz na STRONIE WWW.
 2. Przekaz Express+ zrealizowany może być tylko na konto bankowe w Polsce.
 3. Promocja dotyczy przekazów realizowanych na korytarzu Wielka Brytania-Polska.
 4. Promocja dotyczy przekazów realizowanych w aplikacji mobilnej Sami Swoi Przekazy Pieniężne oraz stronie www.przekazypieniezne.com
 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie podane dane konta oraz adresowe odbiorców darmowego przekazu.
 • 3 Termin

Promocja trwa od 18.06.2021r. do 23.06.2021r. do końca dnia.

 • 4 Uczestnicy

Uczestnikami promocji mogą być jedynie osoby fizyczne, które mają pełną zdolność do czynności prawnych. Promocja jest dostępna dla pracowników One Money Mail Ltd i 1MM Media Ltd oraz członków ich rodzin.

 • 5 Reklamacje

Reklamacje dotyczące promocji mogą być zgłaszane telefonicznie, e-mailowo lub pisemnie na adres siedziby Organizatora, w terminie do dnia 30.06.2021. O zachowaniu terminu składania reklamacji decyduje data stempla pocztowego. Reklamacja będzie rozpatrywana według zasad określonych przez Organizatora w „Complaint Policy”, dostępnej na www.PrzekazyPieniezne.com.

 • 6 Postanowienia końcowe

Regulamin w okresie trwania promocji dostępny jest na Sami Swoi Przekazy Pieniężne https://www.przekazypieniezne.com/blog/ Przystąpienie do promocji jest jednoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Promocji, niniejszego Regulaminu w całości i zobowiązaniem się Uczestnika do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również z oświadczeniem, iż Uczestnik spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w promocji. Uczestnik oświadcza, iż przed przystąpieniem do udziału w promocji zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje go bez zastrzeżeń. One Money Mail Ltd zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie.

 • 7 Ochrona Danych Osobowych

Jeżeli bierzesz udział w konkursach, ofertach i promocjach, możemy używać Twoich danych dla celów administracyjnych, obsługi klienta i marketingu. W celu wypełnienia naszych zobowiązań wobec Ciebie możemy ujawnić Twoje dane podmiotom, które są własnością spółki zależnej One Money Mail Ltd, ale nie będzie w inny sposób dostarczać danych osobowych osobom trzecim dla celów marketingowych bez Twojej wyraźnej zgody. Administratorem danych osobowych jest One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie W13 8RA, 84 Uxbridge Road. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdy Uczestnik posiada w szczególności prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, zmiany i żądania usunięcia.

Możemy skontaktować się z Tobą e-mailem lub telefonicznie, aby poinformować o wszelkich innych usługach Sami Swoi lub promocjach, które mogą być skierowane do Ciebie. Masz prawo poprosić, aby nie korzystać z Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Jeśli chcesz to zrobić, proszę napisz do nas na office@1mm.eu. W celu uzyskania dalszych informacji na temat stosowania i ochrony danych osobowych, napisz do Inspektora Ochrony Danych, One Money Mail Ltd, 84 Uxbridge Road, London W13 8RA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *