Dzień Mamy w Sami Swoi! Łączymy bliskich mimo odległości!

Czy wiesz, że Polacy jako jedyni celebrują Dzień Matki 26 maja? Pierwszy raz te święto obchodzono w 1914 roku w Krakowie. Dzień Matki stał się bardzo popularny na świecie. Na stałe wpisał się do kalendarza najważniejszych uroczystości i dziś te święto obchodzone jest powszechnie. Mimo, że daty jego są różne w różnych krajach, idea przyświeca ta sama. – MIŁOŚĆ do MAM!

Anglia i Irlandia mają swoją „matczyną niedzielę” – Mothering Day. Jej początki sięgają XVII wieku. Ci, którzy przebywali gdzieś daleko od domu zwyczajowo tego dnia odwiedzali swoje parafie, aby pomodlić się do Matki Boskiej. Korzystając ze sposobności składali także wizyty swoim mamo.

W dzisiejszych czasach jest bardzo podobnie. Zarówno w Polsce jak i w UK starsze „dzieci” odwiedzają swoje mamy i obdarowują je kwiatami oraz podarunkami. Naszą miłość okazujemy każdego dnia, ale Dzień Matki to czas, kiedy powinniśmy okazać wdzięczność za trud włożony w nasze wychowanie. W końcu Mama to jedna z najważniejszych osób w naszym życiu!

Aktualnie podróżowanie jest mocno ograniczone i mamy wielu z Was mieszkają w Polsce. Choć dzielą nas tysiące kilometrów, bliskość serc jest ważniejsza. Zbliża się dzień, w którym jak co roku chcemy powiedzieć Mamie, jak bardzo ją kochamy i jak za nią tęsknimy. W Dzień Matki pragniemy wyrazić naszą wdzięczność!

Sami Swoi Przekazy Pieniężne łączy bliskich mimo odległości!
Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy promocję, która pomoże Ci uczynić Dzień Mamy wyjątkowym.

Z Sami Swoi wyślesz DARMOWY przelew do Polski!
Wyślij szybki przekaz EXPRESS+ w aplikacji mobilnej Sami Swoi.
Wpisz kod MAMA i wysyłaj za darmo!

Darmowy przekaz możesz wysłać w naszej aplikacji. Pobierz aplikację mobilną Sami Swoi na telefon lub tablet z Androidem lub systemem iOS, a także z Huawei AppGallery!

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Promocja trwa od 24.05.2021 do 26.05.2021 do końca dnia.

REGULAMIN PROMOCJI NA HASŁO MAMA W APLIKACJI MOBILNEJ

 • 1 Określenie Organizatora
 1. Promocja organizowana jest przez One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie W13 8RA, 84 Uxbridge Road, wpisaną do rejestru Companies House pod numerem rejestracyjnym 5031907.
 2. Organizator oświadcza, że promocja nie jest stworzona, administrowana ani sponsorowana przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc. Wszelkie dane osobowe wymagane i powierzane przez Uczestników promocji są przekazywane Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.
 • 2 Ogólne postanowienia
 1. Promocja skierowana jest do klientów indywidualnych SAMI SWOI (nowych i obecnych), którzy w trakcie jej trwania mają opcję wykonania jednorazowego, darmowego przekazu Express+ na hasło MAMA W APLIKACJI MOBLINEJ SAMI SWOI PRZEKAZY PIENIĘŻNE.
 2. Przekaz Express+ zrealizowany może być tylko na konto bankowe w Polsce.
 3. Promocja dotyczy przekazów realizowanych na korytarzu Wielka Brytania-Polska.
 4. Promocja dotyczy przekazów realizowanych w aplikacji mobilnej Sami Swoi Przekazy Pieniężne.
 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie podane dane konta oraz adresowe odbiorców darmowego przekazu.
 • 3 Termin

Promocja trwa od 24.05.2021r. do 26.05.2021r.

 • 4 Uczestnicy

Uczestnikami promocji mogą być jedynie osoby fizyczne, które mają pełną zdolność do czynności prawnych. Promocja jest dostępna dla pracowników One Money Mail Ltd i 1MM Media Ltd oraz członków ich rodzin.

 • 5 Reklamacje

Reklamacje dotyczące promocji mogą być zgłaszane telefonicznie, e-mailowo lub pisemnie na adres siedziby Organizatora, w terminie do dnia 30.05.2021. O zachowaniu terminu składania reklamacji decyduje data stempla pocztowego. Reklamacja będzie rozpatrywana według zasad określonych przez Organizatora w „Complaint Policy”, dostępnej na www.PrzekazyPieniezne.com.

 • 6 Postanowienia końcowe

Regulamin w okresie trwania promocji dostępny jest na Sami Swoi Przekazy Pieniężne https://www.przekazypieniezne.com/blog/ Przystąpienie do promocji jest jednoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Promocji, niniejszego Regulaminu w całości i zobowiązaniem się Uczestnika do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również z oświadczeniem, iż Uczestnik spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w promocji. Uczestnik oświadcza, iż przed przystąpieniem do udziału w promocji zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje go bez zastrzeżeń. One Money Mail Ltd zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie.

 • 7 Ochrona Danych Osobowych

Jeżeli bierzesz udział w konkursach, ofertach i promocjach, możemy używać Twoich danych dla celów administracyjnych, obsługi klienta i marketingu. W celu wypełnienia naszych zobowiązań wobec Ciebie możemy ujawnić Twoje dane podmiotom, które są własnością spółki zależnej One Money Mail Ltd, ale nie będzie w inny sposób dostarczać danych osobowych osobom trzecim dla celów marketingowych bez Twojej wyraźnej zgody. Administratorem danych osobowych jest One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie W13 8RA, 84 Uxbridge Road. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdy Uczestnik posiada w szczególności prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, zmiany i żądania usunięcia.

Możemy skontaktować się z Tobą e-mailem lub telefonicznie, aby poinformować o wszelkich innych usługach Sami Swoi lub promocjach, które mogą być skierowane do Ciebie. Masz prawo poprosić, aby nie korzystać z Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Jeśli chcesz to zrobić, proszę napisz do nas na office@1mm.eu. W celu uzyskania dalszych informacji na temat stosowania i ochrony danych osobowych, napisz do Inspektora Ochrony Danych, One Money Mail Ltd, 84 Uxbridge Road, London W13 8RA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *