Aplikacja Sami Swoi w Huawei AppGallery!

Aplikacja Sami Swoi w Huawei AppGallery!

Swojaki! Informujemy, że aplikacja Sami Swoi Przekazy Pieniężne dostępna jest także w Huawei AppGallery! Czy wyobrażacie sobie swój smartphone bez aplikacji Sami Swoi? Oczywiście, że NIE! W związku z tym, oprócz AppStore i Google Play Store jesteśmy dla Was również w Huawei AppGallery!

Pobierz aplikację Sami Swoi z Huawei AppGallery!
Wypróbuj i wysyłaj przelewy do Polski.

AppGallery co to takiego?

Jest to oficjalna platforma stworzona przez Huawei, z której można pobrać aplikację dla systemu Android. Możecie z niej skorzystać na smartphonach Huawei i innych. Aplikacja Sami Swoi Przekazy Pieniężne jest do pobrania dla Was za DARMO! Posiadasz smartphone Huawei i chcesz pobrać naszą aplikacje? Wystarczy, że zarejestrujesz się i założysz ID Huawei. AppGallery dedykowana jest dla opracowanego przez Google systemu operacyjnego Android.

Czy korzystanie z AppGallery jest bezpieczne?

Zapewniamy Was, że korzystanie z tej platformy jest całkowicie BEZPIECZNE! Warto dać szansę AppGallery! Jest to najlepszy sposób na instalowanie aplikacji na smartphonach. Czy wiecie, że w AppGallery znajduje się już wiele polskich aplikacji! Wow! Sklep ten spełnia standardy ochrony prywatności i bezpieczeństwa użytkowników.

Aplikacja Sami Swoi! CUSTOMER VOICE – OUR CHOICE!

Naszych Klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu! Analizujemy opinie i odpowiadamy na Wasze potrzeby! Dostępność aplikacji Sami Swoi Przekazy Pieniężne w AppGallery to nasza odpowiedź na Wasze liczne zapytania o tę platformę. W dalszym ciągu będziemy rozwijać nasze systemy oraz produkty, aby korzystanie z usługi transferu pieniężnego w Sami Swoi było jeszcze szybsze i jeszcze prostsze niż dotychczas!

Przelewy do Polski w 10 sekund? To możliwe! Aplikacja Sami Swoi!

W aplikacji Sami Swoi umożliwiamy Wam przesyłanie pieniędzy na polskie konta w szybki, bezpieczny i prosty sposób. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że dzięki super funkcjonalnościom przekaz do Polski w aplikacji wykonasz w 5 prostych krokach, które nie zajmą więcej niż 10 sekund!

Więcej na temat aplikacji Sami Swoi dowiesz się tutaj.

Aplikacja Sami Swoi Przekazy Pieniężne to obowiązkowa appka w telefonie każdego Polaka w Wielkiej Brytanii! Często przypominasz sobie o niezapłaconych zobowiązaniach w Polsce w najmniej oczekiwanym momencie? Musisz szybko zrealizować przelew, kiedy jesteś na wyjeździe? Stoisz w kolejce w sklepie? Kupujesz akurat bilety do kina?

Mobilne przelewy z Sami Swoi są bardzo intuicyjne. Nasza niezawodna aplikacja zawsze jest w zasięgu Twojej ręki, dzięki czemu wykonasz pilne płatności niezależnie od sytuacji – szybko i bezpiecznie. Sprawdź poniższe wideo i zobacz jak można realizować przekazy w 10 sekund!

Swojaki! Pamiętajcie, że jeżeli macie już założone konto na naszej stronie, to do aplikacji zalogujecie się używając tych samych danych!

 

Pobierz aplikację Sami Swoi całkowicie za darmo i sprawdź jakie korzyści oraz funkcjonalności oferuje. Kilka prostych ustawień dzieli Cię od wygodniejszych i szybszych realizacji przekazów! Nadawaj przekazy do Polski w 10 sekund!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *