Wielkanocna niespodzianka od Sami Swoi! Pamiętaj o bliskich w Polsce!

Wielkanocna niespodzianka od Sami Swoi! Pamiętaj o bliskich w Polsce!

Święta Wielkanocne 2021 na pewno przejdą do historii. Nic nie będzie tak jak do tej pory, szczególnie w przypadku Polonii mieszkającej w UK i ogólnie panujących ograniczeń. Zapewne wielu z was odczuwa frustrację i złość z powodu niemożliwości podróży do najbliższej rodziny.

Mamy to na uwadze i przygotowaliśmy dla Was niespodziankę, o której dalej!

Pamiętaj o bliskich w Polsce! Wyślij darmowy przekaz Express+!

Na Sami Swoi Przekazy Pieniężne zawsze możecie liczyć. W tym szczególnym okresie pamiętajcie o bliskich w Polsce! Wyślijcie przekaz do Polski. My wam to ułatwimy. Nasz świąteczny „Zajączek” Mądra Głowa ma dla was specjalny kod zniżkowy na szybki przekaz EXPRESS+.

This slideshow requires JavaScript.

Darmowe przekazy EXPRESS+ wyślecie na hasło ALEJAJA
w naszej aplikacji mobilnej oraz na naszej stronie

Oferta ważna jest w dniach od 1.04 do 5.04 do końca dnia.
Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Promocja dostępna jest w naszej aplikacji mobilnej, na naszej stronie internetowej www.przekazypieniezne.com.

Darmowy przekaz możesz także wysłać w naszej aplikacji. Pobierz aplikację mobilną Sami Swoi na telefon lub tablet z Androidem lub systemem iOS.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Pamiętajcie, że w okresie świątecznym obowiązują opóźnienia. Sprawdzicie je tutaj.

Wielkanoc w UK – jak spędzić?

Panująca pandemia wciąż jest dla nas nowością, dajmy więc sobie trochę czasu i spokoju na dostosowanie się do rzeczywistości. Poniżej podajemy wskazówki, jak można spędzić nadchodzące święta w „trochę inny sposób”.

 1. Dajmy na luz!
  Tradycja jest ważna i trzeba o niej pamiętać. Zadbajmy o najważniejsze elementy świąt, ale także miejmy na uwadze, że w tym roku nie wszystko musi być idealnie. Nie szalejmy z zakupami, przesadzoną ilością potraw. Przeżyjmy święta spokojnie, po swojemu 😊
 2. Zbliżmy się do najbliższych.
  W tym roku najbliższe grono podczas świąt na pewno będzie mniejsze. Jesteśmy przekonani, że zapewne większość z was pracuje z domu lub jest na furlough od dłuższego czasu, ale święta nie muszą być monotonne! Wspólnie z rodziną lub mieszkańcami zadbajcie o elementy tradycyjne, które mogą nadać „nowości” w domowym zaciszu. Zorganizujcie malowanie jajek, upieczcie razem smakołyki, zorganizujcie Easter Egg Hunt… A co najważniejsze – rozmawiajcie! Szczerze i od serca, z zainteresowaniem!
 3. Odświętnie czy na luzie?
  Sami zdecydujcie, co wolicie. Czy też stroić się dla odmiany (ah ta praca z domu i dresy dresy dresy…😉) czy też może nie musicie ubierać się elegancko i chcecie postawić na komfort. Ważne, abyście wy czuli się dobrze.
 4. Pamiętajmy o bliskich! Nawet na odległość.
  Każdy z was na pewno jest przyzwyczajony, że w świeta otaczamy się rodziną, odwiedzamy kuzynostwo. Mimo, że nie możemy podróżować, nic nie stoi na przeszkodzie, aby „spotkać się wirtualnie”. Pamiętajmy o bliskich – zróbmy wideo rozmowę i zjedzmy wspólnie śniadanie świąteczne, zadzwońmy do cioci, do znajomych, czy tez rodzeństwa. A może macie w pamięci kogoś, z kim dawno nie rozmawialiście? Warto to nadrobić, a okres świętowania to doskonały pretekst.
 5. To czas dla Ciebie.
  W sytuacji pandemii, można też doszukać się plusów. Każdy z nas pamięta, że świąteczne odwiedziny wiążą się z zabieganiem tuż przed nimi. Nadrabianie pracy przed urlopem, często wielogodzinne podróżowanie z UK do Polski, odwiedzanie i spotkania w pośpiechu podczas tej krótkiej wizyty… to wszystko odpada. Stety lub nie. Przeżyjmy zatem tę Wielkanoc tak, jak mamy na to ochotę. Mamy więcej czasu i luzu, więc zadbajmy o siebie i samopoczucie. Poleniuchujcie lub spędźcie czas aktywnie – Po swojemu!

 

REGULAMIN PROMOCJI WIELKANOCNEJ

 • 1 Określenie Organizatora
 1. Promocja organizowana jest przez One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie W13 8RA, 84 Uxbridge Road, wpisaną do rejestru Companies House pod numerem rejestracyjnym 5031907.
 2. Organizator oświadcza, że promocja nie jest stworzona, administrowana ani sponsorowana przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc. Wszelkie dane osobowe wymagane i powierzane przez Uczestników promocji są przekazywane Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.
 • 2 Ogólne postanowienia
 1. Promocja skierowana jest do klientów indywidualnych SAMI SWOI (nowych i obecnych), którzy w trakcie jej trwania moją opcję wykonania jednorazowego, darmowego przekazu Express+ na hasło ALEJAJA.
 2. Przekaz Express+ zrealizowany może być tylko na konto bankowe w Polsce.
 3. Promocja dotyczy przekazów realizowanych na korytarzu Wielka Brytania-Polska.
 4. Promocja dotyczy przekazów realizowanych na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej Sami Swoi Przekazy Pieniężne.
 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie podane dane konta oraz adresowe odbiorców darmowego przekazu.
 • 3 Termin

Promocja trwa od 01.04.2021r. do 05.04.2021r.

 • 4 Uczestnicy

Uczestnikami promocji mogą być jedynie osoby fizyczne, które mają pełną zdolność do czynności prawnych. Promocja jest dostępna dla pracowników One Money Mail Ltd i 1MM Media Ltd oraz członków ich rodzin.

 • 5 Reklamacje

Reklamacje dotyczące promocji mogą być zgłaszane telefonicznie, e-mailowo lub pisemnie na adres siedziby Organizatora, w terminie do dnia 05.05.2021. O zachowaniu terminu składania reklamacji decyduje data stempla pocztowego. Reklamacja będzie rozpatrywana według zasad określonych przez Organizatora w „Complaint Policy”, dostępnej na www.PrzekazyPieniezne.com.

 • 6 Postanowienia końcowe

Regulamin w okresie trwania promocji dostępny jest na Sami Swoi Przekazy Pieniężne https://www.przekazypieniezne.com/blog/Przystąpienie do promocji jest jednoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Promocji, niniejszego Regulaminu w całości i zobowiązaniem się Uczestnika do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również z oświadczeniem, iż Uczestnik spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w promocji. Uczestnik oświadcza, iż przed przystąpieniem do udziału w promocji zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje go bez zastrzeżeń. One Money Mail Ltd zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie.

 • 7 Ochrona Danych Osobowych

Jeżeli bierzesz udział w konkursach, ofertach i promocjach, możemy używać Twoich danych dla celów administracyjnych, obsługi klienta i marketingu. W celu wypełnienia naszych zobowiązań wobec Ciebie możemy ujawnić Twoje dane podmiotom, które są własnością spółki zależnej One Money Mail Ltd, ale nie będzie w inny sposób dostarczać danych osobowych osobom trzecim dla celów marketingowych bez Twojej wyraźnej zgody. Administratorem danych osobowych jest One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie W13 8RA, 84 Uxbridge Road. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdy Uczestnik posiada w szczególności prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, zmiany i żądania usunięcia.

Możemy skontaktować się z Tobą e-mailem lub telefonicznie, aby poinformować o wszelkich innych usługach Sami Swoi lub promocjach, które mogą być skierowane do Ciebie. Masz prawo poprosić, aby nie korzystać z Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Jeśli chcesz to zrobić, proszę napisz do nas na office@1mm.eu. W celu uzyskania dalszych informacji na temat stosowania i ochrony danych osobowych, napisz do Inspektora Ochrony Danych, One Money Mail Ltd, 84 Uxbridge Road, London W13 8RA.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *