Dzień Kobiet! Wyślij darmowy przekaz do Polski!

Dzień Kobiet! Wyślij darmowy przekaz do Polski!

8 marca to dzień obdarowywania kobiet prezentami przez mężczyzn! Dzień Kobiet to czas kiedy wszyscy powinniśmy docenić kobiety, za to że są i za to co robią! Przecież każda kobieta jest inna i wyjątkowa na swój własny sposób. Pamiętajcie, że bez nich nie było by nikogo z nas!

W Sami Swoi Przekazy Pieniężne również pamiętamy o tym wspaniałym dniu! Życzymy Wam – Drogie Panie – wszystkiego co najlepsze, żebyście zawsze otaczały się mnóstwem miłości i uśmiechu, żeby każdy dzień był słoneczny i żeby wasze szafy zawsze pomieściły tyle ubrań, butów i torebek ile trzeba!

Co dzieje się w Sami Swoi Przekazy Pieniężne z okazji Dnia Kobiet?

Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję. Panowie nie zapomnijcie o Dniu Kobiet. Nie czekajcie i DARMOWE przekazy dla swoich Pań wysyłajcie!

DARMOWE przekazy Express+ na hasło KOBIETA do wykorzystania w naszej aplikacji mobilnej, na naszej stronie, w naszych placówkach i na naszej infolinii.

Oferta ważna jest w dniach od 6.03 do 8.03 do końca dnia. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Promocja dostępna jest w naszej aplikacji mobilnej, na naszej stronie internetowej www.przekazypieniezne.com, na naszej infolinii pod numerem 0207 09 92 441 oraz w naszych autoryzowanych placówkach na Ealing Broadway i w Luton.

Darmowy przekaz możesz także wysłać w naszej aplikacji. Pobierz aplikację mobilną Sami Swoi na telefon lub tablet z Androidem lub systemem iOS.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Co dzieje się w Sami Swoi Radio z okazji Dnia Kobiet?

W Sami Swoi Radio trwa konkurs z okazji święta wszystkich Pań! Każda z nas uwielbia zakupy i właśnie w tym konkursie do wygania są karty podarunkowe! Sprawdźcie szczegóły na Fanpage Sami Swoi Radio!

Przy okazji zachęcamy serdecznie do słuchania Sami Swoi Radio 8.03 o poranku, ponieważ 8-ego Marca na antenie radia rządzić będą… KOBIETY!

Piękne Panie zaśpiewają, zagrają, opowiedzą o swoich życiowych rolach, podzielą się z nami swoimi marzeniami ….. Czy Kobieta potrafi zaskoczyć? Oczywiście, że TAK! Nie jeden z nas drodzy Panowie już dawno się o tym przekonał. Czego jeszcze możemy spodziewać się po płci pięknej? Słuchajcie Sami Swoi Radio w poniedziałek od 6:00 rano!

Co będzie się działo z okazji Dnia Mężczyzn w Sami Swoi Przekazy Pieniężne?

Absolutnie nie zapominamy, że 10.03 mamy Dzień Mężczyzny! Drogie Panie jest to wielka szansa dla Was na ,,rewanż’’ za prezenty, kwiaty i kolacje z okazji Dnia Kobiet. Ułatwimy Wam to!

W naszej aplikacji mobilnej i na naszej stronie internetowej w dniu 10.03 na kod – MEN będziecie mogły wykonać DARMOWY przekaz EXPRESS+. DARMOWE przekazy dostępne będą przez cały dzień!

Dziewczyny pokażcie jak bardzo zależy Wam na swoich mężczyznach! Ogarnijcie dla Niego prezent z naszym DARMOWYM przekazem.

 

REGULAMIN PROMOCJI

1 Określenie Organizatora

  1. Promocja organizowana jest przez One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie W13 8RA, 84 Uxbridge Road, wpisaną do rejestru Companies House pod numerem rejestracyjnym 5031907.
  2. Organizator oświadcza, że promocja nie jest stworzona, administrowana ani sponsorowana przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc. Wszelkie dane osobowe wymagane i powierzane przez Uczestników promocji są przekazywane Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.

2 Ogólne postanowienia

  1. Promocja skierowana jest do klientów indywidualnych SAMI SWOI (nowych i obecnych), którzy w trakcie jej trwania moją opcję wykonania jednorazowego, darmowego przekazu Express+ na hasło KOBIETA.
  2. Przekaz Express+ zrealizowany może być tylko na konto bankowe w Polsce.
  3. Promocja dotyczy przekazów realizowanych na korytarzu Wielka Brytania-Polska.
  4. Promocja dotyczy przekazów realizowanych na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej, na infolinii oraz w autoryzowanych placówkach Sami Swoi Przekazy Pieniężne.
  5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie podane dane konta oraz adresowe odbiorców darmowego przekazu.

3 Termin

Promocja trwa od 06.03 do 08.03 do końca dnia.

4 Uczestnicy

Uczestnikami promocji mogą być jedynie osoby fizyczne, które mają pełną zdolność do czynności prawnych. Promocja jest dostępna dla pracowników One Money Mail Ltd i 1MM Media Ltd oraz członków ich rodzin.

5 Reklamacje

Reklamacje dotyczące promocji mogą być zgłaszane telefonicznie, e-mailowo lub pisemnie na adres siedziby Organizatora, w terminie do dnia 08.04.2021. O zachowaniu terminu składania reklamacji decyduje data stempla pocztowego. Reklamacja będzie rozpatrywana według zasad określonych przez Organizatora w „Complaint Policy”, dostępnej na www.PrzekazyPieniezne.com.

6 Postanowienia końcowe

Regulamin w okresie trwania promocji dostępny jest na Sami Swoi Przekazy Pieniężne https://www.przekazypieniezne.com/blog/Przystąpienie do promocji jest jednoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Promocji, niniejszego Regulaminu w całości i zobowiązaniem się Uczestnika do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również z oświadczeniem, iż Uczestnik spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w promocji. Uczestnik oświadcza, iż przed przystąpieniem do udziału w promocji zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje go bez zastrzeżeń. One Money Mail Ltd zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie.

7 Ochrona Danych Osobowych

Jeżeli bierzesz udział w konkursach, ofertach i promocjach, możemy używać Twoich danych dla celów administracyjnych, obsługi klienta i marketingu. W celu wypełnienia naszych zobowiązań wobec Ciebie możemy ujawnić Twoje dane podmiotom, które są własnością spółki zależnej One Money Mail Ltd, ale nie będzie w inny sposób dostarczać danych osobowych osobom trzecim dla celów marketingowych bez Twojej wyraźnej zgody. Administratorem danych osobowych jest One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie W13 8RA, 84 Uxbridge Road. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdy Uczestnik posiada w szczególności prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, zmiany i żądania usunięcia.

Możemy skontaktować się z Tobą e-mailem lub telefonicznie, aby poinformować o wszelkich innych usługach Sami Swoi lub promocjach, które mogą być skierowane do Ciebie. Masz prawo poprosić, aby nie korzystać z Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Jeśli chcesz to zrobić, proszę napisz do nas na office@1mm.eu. W celu uzyskania dalszych informacji na temat stosowania i ochrony danych osobowych, napisz do Inspektora Ochrony Danych, One Money Mail Ltd, 84 Uxbridge Road, London W13 8RA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *