Walentynkowe przekazy w Sami Swoi

Walentynkowe przekazy w Sami Swoi

Łączymy zakochanych Polaków za granicą! W Sami Swoi Przekazy Pieniężne mamy dla Was świetną promocję z okazji Walentynek.

DARMOWY* przekaz Express+ na hasło WALENTYNKI z okazji Dnia Zakochanych. Spraw komuś radość w Walentynki! Promocja dostępna jest w naszej aplikacji mobilnej, na naszej stronie internetowej www.przekazypieniezne.com, na naszej infolinii pod numerem 0207 09 92 441 oraz w naszych autoryzowanych placówkach na Ealing Broadway i w Luton.

Wyślij teraz darmowy przekaz przez stronę internetową Sami Swoi

Darmowy przekaz możesz także wysłać w naszej aplikacji. Pobierz aplikację mobilną Sami Swoi na telefon lub tablet z Androidem lub systemem iOS.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

10 ciekawostek o Walentynkach

 1. Czy wiecie, że 14 Lutego na całym świecie pytanie ,,Wyjdziesz za mnie?’’ padnie więcej razy niż wciągu całego roku?
 2. Około 20% kobiet na całym świecie przyznaje, że na Walentynki same sobie wysyłają kwiaty.
 3. W Polsce mamy liczne grono osób, które na Walentynki kupują prezent swojemu zwierzakowi.
 4. W dalszym ciągu najpopularniejszy prezent walentynkowy to kartka.
 5. Serca w kolorze czerwonym są wszechobecnym symbolem Walentynek od zawsze.
 6. Pierwsze pudełko czekoladek przygotowanych specjalnie z okazji Walentynek stworzył Richard Cadbury w drugiej połowie XIX wieku.
 7. Szekspir wspomina o Dniu Świętego Walentego w ,,Śnie Nocy Letniej’’ i w ,,Hamlecie’’.
 8. Najczęściej wybieraną bielizną na walentynkowy wieczór przez kobiety jest bielizna koronkowa.
 9. Czy wiecie, że we Francji w prezencie walentynkowym najczęściej dostaje się pomidora. Pomidor symbolizuje dla Francuzów serce.
 10. Czy wiecie, że Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii właśnie z okazji Walentynek wysyłają najwięcej przekazów do Polski?

*Promocja dotyczy jednorazowego, darmowego przekazu Express+ na hasło WALENTYNKI i trwa od 12.02 do 14.02 do końca dnia. Przekaz można wykonać przez naszą stronę, aplikację mobilną, w naszych autoryzowanych placówkach oraz przez infolinię.

REGULAMIN PROMOCJI

 • 1 Określenie Organizatora
 1. Promocja organizowana jest przez One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie, Suite 5, 5th Floor, East Wing, West World, 303 West Gate Rd., W5 1DT, London, United Kingdom, wpisaną do rejestru Companies House pod numerem rejestracyjnym 5031907.
 2. Organizator oświadcza, że promocja nie jest stworzona, administrowana ani sponsorowana przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc. Wszelkie dane osobowe wymagane i powierzane przez Uczestników promocji są przekazywane Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.
 • 2 Ogólne postanowienia
 1. Promocja skierowana jest do klientów indywidualnych SAMI SWOI (nowych i obecnych), którzy w trakcie jej trwania moją opcję wykonania jednorazowego, darmowego przekazu Express+ na hasło WALENTYNKI.
 2. Przekaz Express+ zrealizowany może być tylko na konto bankowe w Polsce.
 3. Promocja dotyczy przekazów realizowanych na korytarzu Wielka Brytania-Polska.
 4. Promocja dotyczy przekazów realizowanych na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej, na infolinii oraz w autoryzowanych placówkach Sami Swoi Przekazy Pieniężne.
 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie podane dane konta oraz adresowe odbiorców darmowego przekazu.
 • 3 Termin

Promocja trwa od 12.02.2022r. do 14.02.2022r.

 • 4 Uczestnicy

Uczestnikami promocji mogą być jedynie osoby fizyczne, które mają pełną zdolność do czynności prawnych. Promocja jest dostępna dla pracowników One Money Mail Ltd i 1MM Media Ltd oraz członków ich rodzin.

 • 5 Reklamacje

Reklamacje dotyczące promocji mogą być zgłaszane telefonicznie, e-mailowo lub pisemnie na adres siedziby Organizatora, w terminie do dnia 14.03.2022. O zachowaniu terminu składania reklamacji decyduje data stempla pocztowego. Reklamacja będzie rozpatrywana według zasad określonych przez Organizatora w „Complaint Policy”, dostępnej na www.PrzekazyPieniezne.com.

 • 6 Postanowienia końcowe

Regulamin w okresie trwania promocji dostępny jest na Sami Swoi Przekazy Pieniężne https://www.przekazypieniezne.com/blog/ Przystąpienie do promocji jest jednoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Promocji, niniejszego Regulaminu w całości i zobowiązaniem się Uczestnika do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również z oświadczeniem, iż Uczestnik spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w promocji. Uczestnik oświadcza, iż przed przystąpieniem do udziału w promocji zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje go bez zastrzeżeń. One Money Mail Ltd zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie.

 • 7 Ochrona Danych Osobowych

Jeżeli bierzesz udział w konkursach, ofertach i promocjach, możemy używać Twoich danych dla celów administracyjnych, obsługi klienta i marketingu. W celu wypełnienia naszych zobowiązań wobec Ciebie możemy ujawnić Twoje dane podmiotom, które są własnością spółki zależnej One Money Mail Ltd, ale nie będzie w inny sposób dostarczać danych osobowych osobom trzecim dla celów marketingowych bez Twojej wyraźnej zgody. Administratorem danych osobowych jest One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie Suite 5, 5th Floor, East Wing, West World, 303 West Gate Rd., W5 1DT, London, United Kingdom. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdy Uczestnik posiada w szczególności prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, zmiany i żądania usunięcia.

Możemy skontaktować się z Tobą e-mailem lub telefonicznie, aby poinformować o wszelkich innych usługach Sami Swoi lub promocjach, które mogą być skierowane do Ciebie. Masz prawo poprosić, aby nie korzystać z Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Jeśli chcesz to zrobić, proszę napisz do nas na office@1mm.eu. W celu uzyskania dalszych informacji na temat stosowania i ochrony danych osobowych, napisz do Inspektora Ochrony Danych, One Money Mail Ltd, Suite 5, 5th Floor, East Wing, West World, 303 West Gate Rd., W5 1DT, London, United Kingdom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *