Walentynkowy konkurs w Sami Swoi Radio! Wygraj super nagrody!

Walentynkowy konkurs w Sami Swoi Radio! Wygraj super nagrody!

Walentynki już niedługo. Kto powiedział, że mają trwać tylko jeden dzień? W Sami Swoi Radio Walentynki trwają cały tydzień! Organizatorzy konkursu przygotowali dla Was SUPER niespodzianki. Fundatorem nagród w konkursie jest sponsor tytularny radia, czyli my – Sami Swoi Przekazy Pieniężne. W ramach przypomnienia, przekazy z Wielkiej Brytanii do Polski przez naszą stronę są DARMOWE!

Walentynki? Co to za dzień?

Walentynki jak dobrze wiecie to coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, a w niektórych państwach na świecie uchodzi on za ,,patrona zakochanych’’. Tego dnia kupujemy sobie prezenty, spędzamy wspólnie wieczór, wyznajemy sobie miłość. Ciekawostką jest to, że Brytyjczycy uważają Walentynki za własne święto, ponieważ twierdzą że to właśnie oni rozsławili je na cały świat.

Zrób sobie prezent na Walentynki!

W Sami Swoi Radio, tak jak wspomnieliśmy, Walentynki trwają cały tydzień. Umilają czas oczekiwania na 14 lutego słuchaczom poprzez konkurs, w którym do wygrania mają Speakery AMAZON ECHO. Zasady konkursu są bardzo proste. To właśnie te Walentynki mogą być zupełnie inne 🙂

Jak wziąć udział w konkursie:

  1. W komentarzu pod postem konkursowym wstaw zdjęcie ze swoją drugą połówką / walentynką wraz z aplikacją Sami Swoi Radio na swojej komórce lub tablecie
  2. Polub FanPage Sami Swoi Radio
  3. Polub post konkursowy

Organizatorzy liczą na Waszą pomysłowość i kreatywność! Nagrody wygrają zdjęcia z NAJWIEKSZĄ ILOŚCIĄ POLUBIEŃ! Zbieracie ,,lajki’’ i koniecznie dajcie znać o konkursie swoim znajomym.

Do zgarniecia są 3 wartościowe i wysokiej klasy Smart Speakery AMAZON ECHO z zegarkiem! Fundatorem nagród jest sponsor tytularny radia  – Sami Swoi PrzekazyPieniezne.com.

Linki do aplikacji Sami Swoi Radio na komórce lub tablecie na iOS lub Android:

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Konkurs trwa od 8.02 od 6:00 rano do 12.02 do godz. 9.00. Wyniki zostaną ogłoszone na antenie radia w piątek 12.02 po godz. 9,. Równocześnie, odbędzie się transmisja na Facebooku. Konkurs obowiązuje wyłącznie na terenie Wielkiej Brytanii I Irlandii. Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

​Zakochajcie się w Sami Swoi Radio! My już dawno to zrobiliśmy! 🙂 Powodzenia!

konkurs walentynkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *