Dzień Babci i Dzień Dziadka w Sami Swoi! Darmowy przekaz Express+!

Dzień Babci i Dzień Dziadka w Sami Swoi! Darmowy przekaz Express+!

Swojaki! W Wielkiej Brytanii National Grandparents Day obchodzony jest w pierwszą niedzielę października, ale my świętujemy według polskiej tradycji. 21 i 22 stycznia obchodzimy jedno z ważniejszych świąt w roku – Dzień Babci i Dziadka!

W tych trudnych czasach jest niezwykle ważne, aby pamiętać o najbliższych. Wielu z was na pewno nie może spotkać się z ukochanymi, a przesyłki paczek lub prezentów na trasie Wielka Brytania – Polska są bardzo utrudnione lub wręcz niemożliwe. Chcemy wam zatem ułatwić realizację niespodzianki dla dziadków i wywołanie uśmiechu na ich twarzy. Przygotowaliśmy specjalną promocję!

W dniach 21.01-22.01.2021, czyli w Dzień Babci i Dzień Dziadka na naszej stronie internetowej www.przekazypieniezne.com oraz w aplikacjach mobilnych przekaz EXPRESS+ zrealizujecie za DARMO. Wystarczy, że wpiszecie specjalny kod: DZIADKOWIE.

wyslij przekaz do polski express+

Pobierz aplikację mobilną Sami Swoi na telefon lub tablet z Androidem lub systemem iOS.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Oczywiście, nie zapomnijcie złożyć im życzenia! Zadzwońcie, napiszcie smsa! Dajcie znać, że pamiętacie i troszczycie się o nich! Kochanych dziadków! 🙂

Dzień Babci i Dziadka w Polsce i na świecie

Dzień Babci na dobre zadomowił się w polskiej tradycji w 1964 roku za sprawą kultowego wówczas tygodnika „Kobieta i Życie”. Pomysł podchwyciły i w kolejnych latach rozpropagowały takie tytuły jak „Express Poznański” czy „Express Wieczorny”. W późniejszym czasie pojawił się także zwyczaj obchodzenia Dnia Dziadka.

W innych zakątkach świata również oddaje się hołd naszym kochanym Babciom i Dziadkom, ale w nieco innym czasie. W Rosji świętuje się 15 października. We Francji jest to święto ruchome i obchodzone w pierwszą niedzielę marca, jako rozwinięcie pomysłu na popularną kawę Babci, czyli Café Grand’Mère. W Stanach Zjednoczonych natomiast jest to święto oficjalnie zatwierdzone przez Kongres i prezydenta na pierwszą niedzielę po Święcie Pracy, które obchodzone jest w pierwszy poniedziałek września. A we wspomnianej na wstępie Wielkiej Brytanii, National Grandparents Day wypada w pierwszą niedzielę października.

Warunki promocji:

Promocja dotyczy Przekazów Express+ realizowanych w aplikacji mobilnej Sami Swoi Przekazy Pieniężne oraz na stronie www.przekazypieniezne.com. Specjalny kod zniżkowy DZIADKOWIE można zrealizować jednorazowo. Promocja trwa od 21.01.2021 do 22.01.2021 do końca dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *