Black Weekend w Sami Swoi! Szybkie i darmowe przelewy do Polski.

Black Weekend w Sami Swoi! Szybkie i darmowe przelewy do Polski.

Swojaki! Gotowi na szaleństwo zakupowe? Sami Swoi Przekazy Pieniężne niniejszym oficjalnie ogłasza, iż rozpoczynający sezon wyprzedażowy na całym świecie legendarny Black Friday, który wypada w tym roku 26 listopada, u nas zostaje przemianowany na Black Weekend! Zatem nasza specjalna promocja potrwa, aż do 28 listopada do końca dnia! Nie jesteś jeszcze naszym klientem? Wykorzystaj okazję, aby przetestować nasze przelewy 🙂

Black Friday Weekend w Sami Swoi! Tysiące darmowych przekazów do Polski!

Tak, tak, to nie żart! W Twojej ulubionej sieci przekazów pieniężnych towarzysząca standardowo piątkowemu szaleństwu promocja zostaje przedłużona na cały weekend. W ten oto sposób „Black Friday” staje się „Black Weekendem”.

Zarówno dla nowych klientów jak i stałych klientów mamy do rozdania tysiące darmowych przekazów do Polski. Dzięki temu możecie skorzystać z DARMOWYCH PRZEKAZÓW na naszej stronie oraz w aplikacjach mobilnych Sami Swoi. Przelewy do Polski będziecie mogli wysyłać i wypróbować przez całe 3 dni! Pośpieszcie się zatem, bo oferta jest ograniczona czasowo!

Zróbcie listę przekazów do Polski i wysyłajcie ZA DARMO! Promocja Black Weekend dotyczy dowolnego przekazu*
na naszej stronie oraz w aplikacji mobilnej.
Wystarczy, że użyjecie kod BF21

Jak skorzystać z promocji?
Wejdź na naszą stronę www.PrzekazyPieniezne.com i wybierz jeden z typów przekazu.

Pobierz aplikację na iOS i Android już dzisiaj i wybróbuj przekazy do Polski w Sami Swoi.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

*Promocja trwa od 26.11.2021 do 28.11.2021 do końca dnia i dotyczy jednorazowego, dowolnego przekazu do Polski na hasło BF21. Oferta nie dotyczy Zleceń stałych.

BF21 – Bardzo Fajne Przekazy do Polski z okazji Black Friday w Sami Swoi.

Jesteś u nas pierwszy raz? Super! Cieszymy się bardzo. Masz właśnie okazję na DARMOWE sprawdzenie naszych przekazów pieniężnych. Przez 3 dni w naszej Aplikacji Mobilnej i na naszej stronie internetowej www.przekazypieniezne.com z kodem BF21 dowolnie wybrany* przez Ciebie przekaz jest DARMOWY. Zarejestruj się już DZIŚ i sprawdź nasze przekazy do Polski.

Planujesz zakupy z okazji Black Friday w Polsce? Nasze przekazy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem w każdej sytuacji! Już tłumaczymy, dlaczego przekazy w Sami Swoi są BF, czyli bardzo fajne? 😊

  • Przekaz Express+ będzie fajny dla każdego kto w momencie przeglądania ofert promocyjnych w Polsce z okazji Black Friday znalazł ofertę ograniczoną czasowo, a pieniądze muszą trafić na konto tego samego lub najpóźniej następnego dnia rano!
  • Przekaz ,,Na Teraz’’ będzie fajny kiedy opłata musi znaleźć się na koncie w Polsce BŁYSKAWICZNIE. Gwarantujemy, że Twoje pieniądze znajdą się na koncie odbiorcy w mniej niż 10 minut.
  • Przekaz do odbioru na poczcie będzie fajny dla osób, które ,,po kryjomu’’ dokładają do zakupów 😊 Odbiorca wypłaci środki na dowolnej poczcie w Polsce. Nie musi mieć konta w banku.
  • Przekaz Ekonomiczny będzie fajny w chwili kiedy się nie spieszysz. Polecany dla osób, które planują transfery do Polski z wyprzedzeniem. Tak, właśnie tych z poukładanym według planów życiem, kupujących tylko potrzebne rzeczy.

Wiecie o naszej prostej i wygodnej aplikacji mobilnej? Dzięki naszej aplikacji kilka prostych ustawień dzieli Cię od wygodniejszych i szybszych realizacji przekazów! Nadawaj przekazy do Polski w 10 sekund! Wypróbuj i wysyłaj ZA DARMO. Swojaki! Pamiętajcie, że jeżeli macie już założone konto na naszej stronie, to do aplikacji zalogujecie się używając tych samych danych! Zobaczcie jak prosto, szybko i bezpiecznie robi się przelewy do Polski w aplikacji:

O co chodzi z Black Friday?

Wielka, ogólnoświatowa wyprzedaż przypadająca rokrocznie na ostatni piątek listopada i mająca początek swojej tradycji w Stanach Zjednoczonych, to czas, w którym kupuje się już gwiazdkowe prezenty, korzystając z największych promocji, jakie pojawiają się w ciągu roku. Jak podaje newsrm.tv, według statista.com, wartość sprzedanych produktów podczas ostatnich Czarnych Piątków w USA systematycznie rośnie. Przeciętny Amerykanin w 2017 r. wydał na zakupach niemal 1000 dolarów, podczas gdy na przykład pięć lat temu – ok. 750.

Black Friday w Polsce

W tym dniu wiele firm oferuje procentowe zniżki na swoje produkty. Szczególnie jeśli chodzi o robienie zakupów online, wiele stron będzie kusiło nas specjalnymi promocjami. Bądźcie jednak rozważni i uważajcie na „oszukane” promocje. Przed zakupem warto sprawdzić wcześniejsze ceny. Odkąd Black Friday zrobił się także popularny w Polsce, Internauci często raportują nieuczciwe zagrania sprzedawców. Wiele firm tuż przed promocjami w Czarny Piątek podnosi cenę podstawową produktów. Wtedy obniżka wygląda zachęcająco, ale de facto aż tak dużo nie oszczędzamy.

Sami Swoi od 17 lat prowadzi transparentną politykę cenową i przelewy do Polski we wszystkich naszych kanałach robione są bez ukrytych opłat. Zatem jeśli planujecie w piątek lub weekend zakupy w Polsce np. na Allegro czy w innych sklepach – przekaz Express+ zrobicie całkowicie za darmo po wcześniej znanym kursie. Pamiętajcie także, że od kliknastu miesięcy trwa nasza akcja darmowych przekazów związana z pandemią, gdzie wprowadziliśmy darmowe przekazy Ekonomiczne na naszej stronie internetowej oraz w aplikacjach mobilnych.

Przygotuj się na zakupowe szaleństwo Black Weekend!

Wejdź na naszą stronę www.PrzekazyPieniezne.com i wybierz jeden z typów przekazu.

Pobierz aplikację na iOS i Android już dzisiaj i wybróbuj przekazy do Polski w Sami Swoi.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Serdecznie zapraszamy do łapania okazji. Pamiętaj, w Sami Swoi Black Friday trwa aż trzy dni, a przekazy wykonasz TANIO, SZYBKO i BEZPIECZNIE!

*promocja trwa w dniach 26.11.21, 27.11.21, 28.11.21. Kanał biorący udział w promocji: Strona internetowa Sami Swoi oraz Aplikacje mobilne Sami Swoi. Promocja dotyczy DARMOWYCH przekazów z kodem BF21.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *