Zadumę poświęć bliskim, nie problemom!

Zadumę poświęć bliskim, nie problemom!

Wszystkich Świętych to bardzo ważne święto, w czasie którego nie tylko oddajemy cześć zmarłym. Dzień ten udowadnia nam również, że należy pamiętać o przeszłości i o tym skąd pochodzimy. Tego dnia pełni zadumy i przepełnieni smutkiem odwiedzamy groby naszych bliskich. Pogrążamy się w modlitwie, składamy wieńce i zapalamy znicze.

Czasem odległość dzieląca nas od bliskich jest jeszcze bardziej bolesna niż w innych sytuacjach. To właśnie w tych dniach jesteśmy myślami z bliskimi, którzy odeszli. Pamiętamy o nich, ale nie zawsze możemy ich odwiedzić. Myślimy o tym co możemy zrobić, aby grób bliskiej nam osoby nie pozostał zaniedbany. Szukamy kogoś kto zapali świeczkę i położy kwiaty.

Jasne, że najlepszym rozwiązaniem byłaby wizyta na cmentarzu, ale w tych trudnych chwilach i czasach pandemii warto zwrócić się o pomoc do bliskich lub profesjonalistów. W Polsce możemy wyszukać firmy oferujące szeroki zakres usług: sprzątanie grobów lub kwiaciarnie internetowe z dodatkowymi usługami według potrzeb klienta.

Znalazłeś kogoś kto w Twoim imieniu zaopiekuje się grobem bliskiej dla Ciebie osoby? Ułatwimy Ci opłatę za tą usługę lub przekazanie środków dla rodziny.

W dniach 29-31 października na hasło ZNICZ wyślesz przekaz Express+ zupełnie za DARMO!

Przekaz możesz zlecić na naszej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej Sami Swoi.

Terminy realizacji przelewów bez zmian

Pamiętaj! Wszystkich Świętych i Zaduszki nie mają wpływu na terminy realizacji przekazów w Sami Swoi Przekazy Pieniężne. Transfery realizowane są bez zmian zgodnie z naszym stałym harmonogramem.

wyslij przekaz do polski express+

Nie masz naszej aplikacji? Bez problemu możesz ją pobrać i zainstalować na swoim telefonie lub tablecie. Szukaj nas w Google Play Store lub w AppStore.

App store przelewy do Polski z UK

aplikacja Saami Swoi Android

*promocja dotyczy przekazu Express+ na stronie oraz w aplikacji mobilnej. Kod jest jednorazowego użycia i promocja trwa w dniach 29.10.2020-31.10.2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *