Nie zwalniamy! Darmowe przekazy do Polski w Sami Swoi wciąż w akcji

Nie zwalniamy! Darmowe przekazy do Polski w Sami Swoi wciąż w akcji

W momencie, kiedy wiele miejsc na świecie, z powodu niepewnej sytuacji związanej z koronawirusem spowolniło, my od początku działaliśmy i dalej działamy na pełnych obrotach!

Przelewy do Polski z Sami Swoi

Sami Swoi Przekazy Pieniężne na nas ZAWSZE możecie liczyć! Jesteśmy największą polską instytucja finansowa w Wielkiej Brytanii, która od 16-stu lat oferuje Wam szybkie, tanie i bezpieczne przelewy do Polski. Zawsze odpowiadamy na Wasze potrzeby w różnych sytuacjach dziejących się w danym momencie na świecie i w Wielkiej Brytanii. Dopasowujemy się indywidualnie do potrzeb naszych klientów starannie analizując najlepsze opcje dla Was. W naszej firmie Klienta stawiamy na pierwszym miejscu.

Akcja DARMOWYCH przekazów do Polski w Sami Swoi dalej trwa.

Ma być bezpiecznie, solidnie i bez wychodzenia z domu, a przede wszystkim za DARMO. W dobie, kiedy wiele firm podnosi ceny, my wciąż trwamy przy swoich postanowieniach. Przekazy Sami Swoi solidaryzują się z Polakami w Wielkiej Brytanii i kontynuują akcje, która cieszy się wśród rodaków dużą popularnością. To dla nas powód do dumy i zaszczyt, że każdego dnia pomagamy Wam w przekazywaniu waszych środków do Polski. W tych niepewnych czasach, zabezpieczenie finansowe Wasze i Waszych bliskich jest niezwykle ważne!

przelewy do polski z uk

Osoby, które są z nami od dawna wiedzą, że przyświeca nam motto, mówiące, że „za granicą jesteśmy jedną drużyną”. Dlatego podjęliśmy decyzję o zniesieniu opłat za przelewy do Polski z UK, tak aby w tym trudnym czasie jeszcze bardziej ułatwić Wam przelewy do domu. Promocja od pierwszych dni cieszy się wielkim zainteresowaniem. Ponownie w gronie Swojaków chcielibyśmy powitać naszych nowych klientów, których liczba rośnie z dnia na dzień oraz podziękować naszym obecnym Klientom za zaufanie i wieloletnie transferowanie środków przez nasz system. Cieszymy się, że jesteście z nami!

Przelewy do Polski z UK – u nas całkowicie za darmo!

Chcemy także ułatwić Wam wsparcie bliskich poprzez łatwy i DARMOWY dostęp do transferów pieniężnych. – mówi Paweł Mes, CEO Sami Swoi Przekazy Pieniężne. Jak dodaje, wszystkie usługi i przekazy oferowane przez Sami Swoi są realizowane bez zmian. Nawet podczas problematycznych okresów nasze systemy były i są cały czas dostępne, a klienci mogą bezpiecznie i przy zachowaniu wysokiej jakości usług realizować przekazy pieniężne za naszym pośrednictwem. Dzięki Państwa pozytywnym opiniom, które zostawiacie na naszej stronie wiemy, że to, co robimy ma sens. Cieszy nas, że z łatwością transferujecie środki do Polski przez nasz system.

Pamiętajcie, promocja DARMOWYCH przekazów trwa nadal! Podzielcie się tą informacją ze znajomymi!

Przypominamy! Do odwołania na naszej stronie internetowej www.przekazypieniezne.com oraz w aplikacji mobilnej Sami Swoi przekazy do Polski z UK można wykonywać ZA DARMO!

Nie masz naszej aplikacji? Bez problemu możesz ją pobrać i zainstalować na swoim telefonie. Szukaj nas w Google Play Store lub w AppStore.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

*promocja dotyczy przekazów EKONOMICZNYCH z UK do Polski wykonywanych na stronie oraz w aplikacji mobilnej, ilość wykonywanych przekazów jest nielimitowana, promocja trwa do odwołania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *