Akcja Sami Swoi trwa! Wysyłaj przelewy do Polski za darmo!

Ogłosiliśmy parę tygodni temu specjalną akcję: Przekazy do Polski ZA DARMO w dobie Koronawirusa! Jako największa polska instytucja finansowa w Wielkiej Brytanii oferujemy SZYBKIE, TANIE i BEZPIECZNE przelewy do Polski. Stawiamy BEZPIECZEŃSTWO na pierwszym miejscu! Zarówno jeśli chodzi o system transakcyjny, jak i troskę o Klientów.

Trudne czasy, które nastąpiły w związku z koronawirusem na stałe zmieniły otaczający nas świat. Mimo dużej niepewności i rosnących cen większość z nas ma swoje pilne zobowiązania do uregulowania lub wciąż wspiera bliskich w Polsce. Nasza firma solidaryzuje się z rodakami w Wielkiej Brytanii i wychodzi im naprzeciw z różnymi inicjatywami. Czy Polacy wciąż przesyłają pieniądze i czy wciąż jest zainteresowanie naszymi usługami? Oczywiście, że tak! Przeczytajcie, co u nas slychać.

Darmowe przekazy do Polski. Akcja Sami Swoi w dobie Koronawirusa trwa dalej…

darmowe przelewy do polski

– Promocja od pierwszych dni cieszy się wielkim zainteresowaniem. Z promocji skorzystało bardzo wiele osób. Sami Swoi Przekazy Pieniężne witają serdecznie w swoim gronie nowych Klientów. Dziękujemy za zaufanie i skorzystanie z naszych usług! Jesteśmy szczęśliwi, że to właśnie my jesteśmy Waszym pierwszym wyborem przy wysyłce środków do Polski! Wprowadzamy dla Was nowe i jeszcze szybsze produkty, z których będziecie mogli skorzystać w najbliższym czasie. Rozszerzamy wachlarz naszych przekazów do Polski, ponieważ na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych Klientów – nowych i obecnych. Dzięki Wam za chwilę liczba Swojaków przekroczy 400 000! To dla nas zaszczyt i najlepsze podziękowanie za trud, który wkładamy, aby Wasze pieniądze BEZPIECZNIE dotarły do odbiorcy w Polsce. W tym skomplikowanym czasie ułatwiamy Wam również przekazy pieniężne do bliskich zmieniając proces weryfikacji tożsamości na szybszy i łatwiejszy! Miło widzieć Was również w naszych placówkach! Dodatkowo kolejny raz udowodniliście, że nasza aplikacja mobilna jest dalej najlepiej ocenianą aplikacją do przekazów pieniężnych do Polski. Mnóstwo Waszych pozytywnych opinii po wykonywaniu przekazu przez naszą stronę www.przekazypieniezne.com pokazuje nam z jaką łatwością transferujecie środki do Polski przez nasz system. Promocja DARMOWYCH przekazów trwa nadal! Dajcie znać o DARMOWYCH przekazach w Sami Swoi znajomym!

Sami Swoi Przekazy Pieniężne od 16 lat na dobre i na złe

Niezmiernie cieszymy się z tak wielkiego zainteresowania naszą akcją. Jesteśmy polską firmą, której działalność bezpośrednio wpływa na Polaków w Wielkiej Brytanii. Podtrzymując motto, iż za granicą jesteśmy jedną drużyną, wprowadziliśmy darmowe przekazy pieniężne do Polski, tak aby Polacy, którzy muszą w tym trudnym czasie skorzystać z przelewów mogli w szybki i bezpieczny sposób przelać swoje pieniądze przy zachowaniu konkurencyjnego kursu funta. Chcemy także ułatwić wam wsparcie bliskich poprzez łatwy i darmowy dostęp do transferów pieniężnych.

W dalszym ciągu wszystkie usługi i przekazy oferowane przez Sami Swoi są realizowane bez zmian. Nasze systemy są cały czas dostępne i klienci mogą bezpiecznie i przy zachowaniu wysokiej jakości realizować przekazy pieniężne za ich pośrednictwem. Dla tych, którzy do minimum ograniczyli wyjścia z domu, Sami Swoi oferuje szereg rozwiązań wykonywania szybkich, tanich i bezpiecznych przekazów pieniędzy z UK do Polski.

Darmowe przelewy do Polski

Pamiętajcie, do odwołania – na naszej stronie internetowej www.przekazypieniezne.com oraz w aplikacji mobilnej Sami Swoi przelewy do Polski można wykonywać ZA DARMO*!

Ze wszystkimi Polakami w Wielkiej Brytanii jesteśmy SOLIDARNI w tym trudnym czasie! Martwisz się o swoich bliskich? Mimo dużej niepewności i rosnących cen masz swoje pilne zobowiązania do uregulowania? Teraz Sami Swoi PrzekazyPieniezne.com Szybko DARMO Bezpiecznie.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

 

*Promocja trwa do odwołania i dotyczy przekazu Ekonomicznego z UK do Polski na stronie www.przekazypieniezne.com oraz w aplikacjach mobilnych Sami Swoi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *