Sami Swoi w dobie Koronawirusa!

Sami Swoi w dobie Koronawirusa!

Swojaki! Sami Swoi jako największa polska instytucja finansowa w Wielkiej Brytanii oferuje szybkie, tanie i bezpieczne przelewy. Szczególnie ostatni człon naszego hasła, czyli BEZPIECZEŃSTWO, jest niezmiernie ważne w naszej firmie. Zarówno, jeśli chodzi o system transakcyjny jak i zwracanie uwagi na troskę o naszych klientów. Z racji, że bezpieczeństwo stanowi jeden z naszych filarów, jako największa polska instytucja finansowa w UK, w dobie panującego na Wyspach i w Polsce zagrożenia epidemiologicznego, pragniemy przekazać Wam kilka ważnych informacji.

Po pierwsze, wszystkie usługi i przekazy oferowane przez Sami Swoi są realizowane bez zmian. W momentach kryzysowych często osoby mają problemy z realizacją przekazów. Nawet podczas problematycznych okresów nasze systemy są cały czas dostępne i klienci mogą bezpiecznie i przy zachowaniu wysokiej jakości realizować przekazy pieniężne za naszym pośrednictwem. Dbając również o wasze prywatne bezpieczeństwo, Sami Swoi jako najbardziej wyspecjalizowana instytucja finansowa w przekazach pomiędzy Wielką Brytania a Polska, przedsięwzięła wiele środków zapobiegawczych:

Zabezpieczenia w placówkach Sami Swoi.

Wszyscy nasi pracownicy, zarówno w placówkach na Ealing, Streatham oraz Luton jak i biurach, zostali poinstruowani względem procedur bezpieczeństwa.

  1. W naszych placówkach dokładamy wszelkich starań zachowania najwyższych standardów czystości.
  2. Choć jesteśmy instytucją bezgotówkową, przyjmującą płatności wyłącznie kartą płatniczą, co wiąże się ze zminimalizowania kontaktów, wdrożyliśmy niezbędne procedury w zakresie zapobiegania rozpowszechniania się koronawirusa, a nasi pracownicy przeszli kompleksowe przeszkolenie.
  3. Klienci oddzieleni są od pracowników szybą zabezpieczającą, a ci ostatni stosują rękawiczki ochronne.
  4. Ponadto, w każdej naszej placówce znajdą Państwo żele antybakteryjne oraz chusteczki dezynfekujące.
  5. W placówce widnieją informacje dla klientów na temat zachowania bezpiecznych odstępów.

Sami Swoi bez wychodzenia z domu.

sami swoi opcje przekazów

Dla tych, którzy do minimum ograniczyli wyjścia z domu, oferujemy szereg opcji i rozwiązań wykonywania szybkich, tanich i bezpiecznych przekazów pieniędzy z UK do Polski. Sprawdź poniżej.

Sami Swoi przez Internet

Oferujemy zrealizowanie przekazów pieniężnych do Polski za pomocą strony internetowej www.przekazypieniezne.com, do której macie Państwo dostęp z każdego urządzenia z dostępem do Internetu o każdej porze dnia i nocy. Sprawdzicie na niej zawsze aktualny kurs, a samo konto założycie w niespełna 3 minuty. Więcej tutaj: https://www.przekazypieniezne.com/przez-internet.

– Zlecenia stałe

Chcesz z góry zaplanować przekazy na przyszłość? Nie zapomnijcie o naszych Zleceniach Stałych. Jako jedyni na rynku udostępniamy Wam opcję założenia ZLECENIA STAŁEGO. Klient ustawia jedno zlecenie stałe, a my zajmujemy się całą resztą. Więcej informacji: https://www.przekazypieniezne.com/zlecenia-stale

– Przekaz na Pocztę

Oferujemy przekaz do odbioru na poczcie. Osoby zainteresowane skorzystaniem z placówek pocztowych powinny zapoznać się z komunikatem Poczty Polskiej http://www.poczta-polska.pl/wydzielamy-strefy-bezpieczenstwa-w-placowkach/ oraz wskazówkami dla odbiorców dostępnych na stronie: http://placowki.poczta-polska.pl/. Można tam także sprawdzić, czy dana placówka poczty jest otwarta lub czy nastąpiła zmiana godzin otwarcia.

Aplikacja Sami Swoi

Kolejna opcja to transfery pieniędzy do Polski przez Aplikacje mobilną. Darmowa aplikacja Sami Swoi Przekazy Pieniężne to prosty, szybki i wygodny sposób na skorzystanie z przekazów pieniężnych na smartfonie i tablecie. Pobierz aplikację Sami Swoi w App Store lub Google Play, zaloguj się używając adresu email bądź opcji alternatywnego logowania: odcisk palca, PIN lub wzorek, wykonuj przekazy do Polski, które masz zawsze pod ręką. Więcej tutaj: https://www.przekazypieniezne.com/przekazy-mobilne

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Sami Swoi przez telefon

Jeżeli preferujesz standardowe rozwiązania – zadzwoń do Biura Obsługi Klienta. Polskojęzyczny doradca – po weryfikacji – zrealizuje Twój przekaz. Oprócz telefonu będziesz potrzebował tylko karty płatniczej. Zadzwoń pod numer: +44 (0) 207 09 92 441 lub +44 (0) 845 86 82 201. Więcej tutaj: https://www.przekazypieniezne.com/przez-telefon

Bilety autokarowe w placówkach Sami Swoi.

bilety autobusowe z uk do polski

 

Oferujemy także sprzedaż biletów autokarowych, jeśli szukacie transportu pomiędzy UK i PL. W naszych 3 autoryzowanych placówkach możesz kupić bilety znanego przewoźnika Sindbad. Za bilety zapłacisz bezpośrednio w placówce, a dotyczą one trasy:

Polska – Wielka Brytania

Wielka Brytania – Polska

Regulamin przewoźnika dostępny jest na www.sindbad.pl oraz w naszych autoryzowanych placówkach. Sugerujemy także zapoznawać się z komunikatami firmy transportowej, która na bieżąco informuje o realizacji przejazdów na danej trasie.

Bezpieczne i sprawdzone przekazy do Polski

Stabilność finansowa naszej firmy oraz nowoczesne i sprawdzone systemy informatyczne to najlepszy dowód na to, że wasze transfery są bezpieczne. Nad prawidłową i bezpieczną realizacją przekazów naszych klientów czuwa 50 osób, a nasza firma ma 15-letnie doświadczenia!

przekazy do polski bezpieczne przelewy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *