Sami Swoi Przekazy Pieniężne sponsorem Koncertu Walentynkowego

Sami Swoi Przekazy Pieniężne sponsorem Koncertu Walentynkowego

15 lutego czeka nas wielka muzyczna uczta. W Londynie pojawią się dwie gwiazdy polskiej sceny – Urszula oraz Sylwia Grzeszczak.

Sylwia Grzeszczak po raz kolejny wraca na Wyspy ze swoją rewelacyjną muzyką, zachęcona wcześniejszymi sukcesami. Jej wspaniały głos śpiewający m.in. „Tamtą dziewczynę”, „Bezdroża” czy „Małe rzeczy” umili Wam Walentynki.

Dla Urszuli będzie to wyjątkowy koncert. Możemy zdradzić, że zbiegnie się on w czasie z okrągłymi urodzinami tej artystki. I z pewnością nie zabraknie chóralnego „Sto lat!” 😊

Koncert Urszuli i Sylwii Grzeszczak jest świetną okazją do muzycznego spędzenia Walentynek z osobą bliską sercu. Samotni zaś będą mogli skorzystać z tzw. „strefy singli”, gdzie być może znajdą swoją drugą połówkę. 😉

Nie zwlekaj z kupnem biletu! Serdecznie zapraszamy!

Kiedy: 15.02, godzina 18:00
Gdzie: O2 Shepherds Bush Empire, Shepherds Bush Green, W12 8TT, Londyn
Bilety: www.koncertwalentynkowy.co.uk

Konkurs Sami Swoi! Wygraj bilety na koncert!

Wejdź na naszego Facebooku i wygraj podwójne zaproszenie na piątkowy koncert. Zrób niespodziankę swojej drugiej połówce i zabierz ją na świetny koncert! Zasady konkursu są bardzo proste. Mamy do rozdania aż 6 biletów! Wybierzemy 3 osoby, które otrzymają podwójne bilety! Do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *