184,094.58 funtów na WOŚP!

184,094.58 funtów na WOŚP!

Tradycyjnie już w okresie do 15 stycznia największa instytucja finansowa Sami Swoi Przekazy Pieniężne finansowała wszystkie przekazy na rzecz WOŚP, nie pobierając jakichkolwiek opłat czy prowizji za przekazy. Dzięki sztabom, które rozliczały się za pomocą Sami Swoi Przekazy Pieniężne udało nam się w tym roku wesprzeć WOŚP niesamowitą kwotą! 

28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Podczas kolejnego finału nie mogło oczywiście zabraknąć największej polskiej instytucji finansowej na Wyspach – firmy Sami Swoi Przekazy Pieniężne, która z Orkiestrą zagrała już po raz dziesiąty.

W tym roku także mieliśmy zaszczyt być partnerem strategicznym licznych, niesamowitych sztabów: WOŚP Walsall, WOŚP Bristol, WOŚP Hounslow oraz WOŚP Oxford, które przygotowały multum atrakcji. Nasza firma sponsorowała również atrakcyjne nagrody.

Setki wspaniałych ludzi zaangażowanych w jedną, wielką ideę uczestniczyło w specjalnie przygotowanych wydarzeniach. Mnóstwo polonijnych serduszek biło tego dnia dla jednej Orkiestry. To był honor być wtedy z Wami – Polacy.

Darmowy przekaz od Sami Swoi

W okresie do 15 stycznia Firma Sami Swoi Przekazy Pieniężne finansowała wszystkie przekazy na rzecz WOŚP, nie pobierając jakichkolwiek opłat czy prowizji. – Można je było wykonać w jednej z naszych trzech autoryzowanych placówek (Ealing Broadway, 60 The Mall, W5 3TA; Streatham, 262 Streatham High Rd, SW16 1HS; Luton, 23 George Street, LU1 2AF), przez Internet, na stronie przekazypieniezne.com, przez aplikację mobilną, u agentów Sami Swoi oraz przez naszą infolinię dzwoniąc pod numer 02070992441 lub 08458682201. Patronem medialnym zbiórki Sami Swoi Przekazy Pieniężne był Goniec Polski.

Rozliczenie sztabów przez Sami Swoi

Dzięki Waszemu olbrzymiemu zaangażowaniu oraz dzięki sztabom, które rozliczały się za pomocą Sami Swoi Przekazy Pieniężne udało nam się w tym roku wesprzeć WOŚP kwotą

184,094.58 funtów!!!

Pieniądze z tegorocznej zbiórki trafią na zakup – jak to precyzyjnie określono na stronie internetowej WOŚP – najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Cel Finału obejmował także zakup wyposażenia dla oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej. W ich przypadku planowane są zakupy inkubatorów, monitorów, respiratorów, a także strzykawek automatycznych i objętościowych. Ponadto, zarówno dla sal operacyjnych jak i oddziałów pooperacyjnych, niezbędne będą zakupy ultrasonografów i echokardiografów.

Swojaki, naprawdę wielkie, wielkie podziękowania! Brakuje słów, by opisać jak znów byliście wspaniali! Po raz kolejny pokazaliście, że Polacy w ważnych chwilach potrafią być razem! Dziękujemy naszym wspaniałym Klientom za tak wielkie zaangażowanie. Czy zagramy w przyszłym roku? To pytanie retoryczne! Oczywiście, że zagramy! Będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *