Świąteczne, darmowe przekazy do Polski!

Świąteczne, darmowe przekazy do Polski!

Planujesz wyjazd na Święta do Polski? Potrzebujesz przesłać pieniądze na zakup prezentów lub chcesz wspomóc rodzinę? Ułatwimy to Wam i pomożemy zaoszczędzić. Specjalnie dla was przygotowaliśmy świąteczną specjalną promocję! Oczywiście, niezmiennie oferujemy darmowe przekazy Ekonomiczne na naszej stronie i w aplikacji mobilnej.

Przelew na konto do Polski za DARMO – kod rabatowy od Sami Swoi!

Swojaku! Już dzisiaj możesz poczuć magię Świąt, a przynajmniej się na nie przygotować 😊! A wszystko za sprawą świątecznej promocji.

Wyślij DARMOWY, szybki przekaz EXPRESS+
na hasło PREZENT.
Zadbaj o świąteczne wydatki oraz uśmiech najbliższych
w te Święta Bożego Narodzenia! 

Okres świąteczny potrafi być mocno zabiegany i napięty. Aby ułatwić Tobie planowanie, oferujemy kilka sposobów wykonania przelewu. Przekaz EXPRESS+ na hasło PREZENT możesz wykonać:

  • na naszej stronie internetowej www.przekazypieniezne.com
  • w naszej prostej i wygodnej aplikacji mobilnej.
  • dzwoniąc na naszą Infolinię pod numer 0207 09 92 441.
  • w naszych autoryzowanych placówkach na Ealing Broadway i w Luton.

W okresie świątecznej promocji, z użyciem kodu, koszt transakcji to £0 niezależnie od kwoty, którą wysyłasz. Dokładnie! Zrób przelew EXPRESS+ całkowicie za darmo podając hasło PREZENT, a środki trafią na konto odbiorcy nawet tego samego dnia! Promocja trwa od 6.12 do 24.12.21.

Nie czekaj i skorzystaj z oferty. Niech się Wam przelewa na Gwiazdkę i pamiętajcie – prezent w formie przekazu zawsze się sprawdza! 😉

Pobierz aplikację na iOS i Android już dzisiaj.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Pamiętajcie także, że od kliknastu miesięcy trwa nasza akcja darmowych przekazów związana z pandemią, gdzie wprowadziliśmy darmowe przekazy Ekonomiczne na naszej stronie internetowej oraz w aplikacjach mobilnych. To także się nie zmienia i na naszej stronie oraz w aplikacji mobilnej przekazy możecie realizować za darmo oraz bez ograniczeń!

Święta – nie tylko radość, ale też większe wydatki.

Czas Świąt to magiczny okres, jednak wiemy jak potrafi nadszarpnąć domowy budżet wzmożonymi wydatkami. Zakup prezentów lub niespodziewane koszty to niestety nieodzowny element przedświątecznego szaleństwa. Jest to też czas, w którym większość z nas przygotowuje się do wyjazdów, aby odwiedzić i spędzić te kilka dni z rodziną. Warto zatem zaplanować wszystko odpowiednio wcześnie i zabezpieczyć się finansowo w tym okresie. Na pomoc przychodzimy My, czyli Sami Swoi PrzekazyPieniezne.com. Za pomocą naszych tanich przelewów, sprawnie i bezpiecznie przelejesz pieniądze na polskie konto.

Z życia znamy także sytuacje, kiedy w ostatniej chwili przypadkiem znajdujemy idealny prezent, jednak w danej chwili zabrakło nam złotówek na polskim koncie. Czy też momenty, gdy trzeba rozliczyć się z rodziną za wspólne wydatki. W takich chwilach pomocne i niezawodne są nasze szybkie i tanie przelewy, które zawsze możesz wykonać online.

*Promocja dotyczy jednorazowego przekazu Express+ na konto złotówkowe i trwa od 6.12.21 do 24.12.21. Kanały biorące udział w promocji: online, mobile, placówki i infolinia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *