Moc promocji trwa! Cyber Monday w Sami Swoi!

Moc promocji trwa! Cyber Monday w Sami Swoi!

Swojaki! Nie zatrzymujemy się z promocjami! Po Black Weekend w Sami Swoi PrzekazyPieniezne.com przyszła pora na Cyber Monday. Tylko dzisiaj przez cały dzień w aplikacji mobilnej Sami Swoi oraz na naszej stronie internetowej zrobicie przekaz EKONOMICZNY całkowicie ZA DARMO!

Co wyróżnia Cyber Monday?

Historia Cyfrowego Poniedziałku  sięga roku 2005. Czasów, kiedy zamawianie praktycznie wszystkiego przez Internet nie było jeszcze zwyczajem i tak popularne. Cyberponiedziałek, w odróżnieniu od Czarnego Piątku, dotyczy głównie usług i sklepów internetowych – zakupów online, czyli bez stania w kolejkach, tak jak oczekuje tego konsument w dzisiejszych czasach. Szybko, tanio i bezpiecznie.

Cyfrowy Poniedziałek w Sami Swoi Przekazy Pieniezne

Sami Swoi, jako największa polska instytucja finansowa w Wielkiej Brytanii i jeden z liderów transferów pieniężnych, wspiera rozwiazania Internetowe i przekazy elektroniczne. Nasi klienci w prosty i wygodny sposób mogą wykonać transfer pieniędzy do Polski oraz strefy Euro za pomocą strony internetowej www.PrzekazyPieniezne.com oraz wykorzystując naszą kompleksową aplikację mobilną dostępną na wszystkie urządzenia z systemem iOS, Android i Windows.

Celebrujac zatem Cyfrowy Poniedziałek dołączamy do akcji promocyjnych w tym dniu. Połączenie Black Friday i Cyber Monday z wydłuzeniem przez weekend daje Swojakom, az 4 dni mega ofert!

Skorzystaj z super kursu i wyślij przekaz EKONOMICZNY w aplikacji Sami Swoi oraz na stronie www.przekazpieniezne.com ZA DARMO!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *