Settled Status za DARMO z Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com! 

Settled Status za DARMO z Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com! 

Przyszłość ponad 70% Polaków na Wyspach po brexicie może stanąć pod znakiem zapytania. Dokładnie tylu spośród naszych rodaków nie złożyło bowiem jeszcze wniosków o przyznanie statusu osoby osiedlonej. Wychodząc temu naprzeciw Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com uruchomiły unikalny system grupowej rejestracji.  

Już jakiś czas temu z uwagi na niski wskaźnik poziomu złożonych aplikacji, ambasador RP w Londynie wystosował specjalny list, w którym apeluje o składanie w wiarygodnych placówkach stosownych wniosków, by zapobiec ewentualnym komplikacjom związanym z brakiem uregulowania swojego statusu po brexicie 

Już wcześniej problem zauważyła największa polska instytucja finansowa na Wyspach – właściciel popularnej sieci przekazów pieniężnych Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com. W maju ruszył pilotażowy system grupowej rejestracji, w ramach którego przeszkoleni pracownicy ZA DARMO pomagają Polakom uzyskać status osoby osiedlonej. Projekt cieszy się coraz większym zainteresowaniem i najprawdopodobniej skorzystają z niego tysiące naszych rodaków, którzy nie chcą ryzykować popełnienia błędu. W planach jest rozszerzenie programu o kolejne autoryzowane placówki.

– Czujemy się częścią tej społeczności i pragniemy pomagać nie tylko w szybkich i tanich przekazach do Polski. Za granicą jesteśmy po prostu jedną drużyną – tłumaczy swą decyzję Paweł Mes, szef największej polonijnej instytucji finansowej w Wielkiej Brytanii.

Status Osoby Osiedlonej – gdzie uzyskam pomoc?

Dlaczego Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com zdecydowały się uruchomić system grupowej rejestracji i bezinteresownie pomagać Polakom w UK? Odpowiedź jest prosta. Firma z 15-letnia tradycją, której zaufało ponad 300 tys. klientów, która zbudowała odpowiednią infrastrukturę i zatrudnia profesjonalistów, w chwili próby po prostu staje na wysokości zadania.

Nasz pilotażowy program trafił do tysięcy Polaków. Jesteśmy zaszczyceni, że tyle osób skorzystało z naszej DARMOWEJ pomocy w punkcie na Ealing Broadway. Ze względu na wielkie zainteresowanie oraz dużą ilość pytań od Was postanowiliśmy również pomóc naszym rodakom w Luton!

Status Osoby Osiedlonej – darmowa pomoc.

Darmową pomoc uzyskać można w dwóch autoryzowanych placówkach Sami Swoi Przekazy Pieniężne. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wejść na stronę: https://samiswoi.simplybook.it/v2/. 

Sami Swoi Ealing

60 The Mall, Ealing, London W5 3TA

Sami Swoi Luton

23 George St, Luton LU1 2AF

Brexit tuż tuż! Pamiętaj, żeby legalnie mieszkać w Wielkiej Brytanii po jej wystąpieniu z unijnych struktur należy być zarejestrowanym i mieć status osiedlonego. Odpowiedni wniosek należy złożyć do 30 czerwca 2021 roku. Nie zostawiaj spraw na ostatnią chwile – skorzystaj z naszej pomocy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *