Zapowiadają się dwie godziny super zabawy i mnóstwo śmiechu!

Zapowiadają się dwie godziny super zabawy i mnóstwo śmiechu!

Stand-up Polska i Brock Events Prezentują!

Już 30 sierpnia w piątek do Londynu przyjdzie czołówka grupy Stand-up Polska – Michał Kempa i Wojtek Fiedorczuk!

To pierwszy występ tych dwóch Panów w Londynie! Wspieramy wydarzenie w roli Partnera Strategicznego.

Kilka słów o występujących:

Wojtek Fiedorczuk „Jak upozorować własne życie”

Ekscentryk sceny i mikrofonu. Duchem wyrastający z komedii absurdalnej i szaleństwa scenicznego. Mówi monotonnie i dziwnie. Jego występy przesiąknięte są zabawami językowymi, abstrakcyjnym humorem i serdecznym podejściem do publiczności.

Michał „Kempa” Kempa

Komik, prawnik, maratończyk. Jest komikiem, ale propaguje humor nieśmieszny i smutny. Zaczynał od występów w telewizji, Sali kongresowej, czy amerykańskim Gotham Comedy Club. Potem występował i wygrywał na większości festiwali kabaretowych w kraju. Był współprowadzącym program Lubię to w TVP1. Obecnie występuje w piwnicach. Dużo biega, bolą go piszczele. Uważa się za mądrzejszego i lepiej wykształconego od pozostałych komików ze Stand-up Polska. Może nie jest bardzo śmieszny, ale jest sympatyczny. Ludzie nieustannie z zażenowaniem określają go jako gorszą wersję Andy Kaufmana, Andrzeja Poniedzielskiego czy inne gorsze wersje innych wersji. A on ciągle biega. I dalej bolą go piszczele. Nieśmieszność, subtelność i dużo Boba Dylana. Żal, żal, więcej żalu! P.S. Jest mistrzem, absolutnym mistrzem w długich nudnawych anegdotach i ma przeprost lewego kolana.

 

Panowie znani od lat z polskiej sceny komediowej, występów w kraju i za granicą, ale również z programów takich jak „Kuba Wojewódzki” – TVN czy „Szkło Kontaktowe” – TVN24 który mają okazję razem prowadzić.

 

Występ odbędzie się o godzinie 19:00 w Watermans Arts Centre

40 High Street

TW8 0DS

Bilety możecie nabyć pod adresem www.bilety24.uk/pl/stand-up-polska-w-londynie—michal-kempa—wojtek-fiedorczuk-841.p.html/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *