Sami Swoi Przekazy Pieniężne Partner Strategiczny Gali KSW 50 w Londynie!

Sami Swoi Przekazy Pieniężne Partner Strategiczny Gali KSW 50 w Londynie!

Cztery walki mistrzowskie, pięćdziesiąte zawodowe starcie zwycięzcy drugiego i trzeciego turnieju KSW, powrót medalisty olimpijskiego do stolicy Anglii, tak prezentuje się na ten moment rozpiska jubileuszowej gali KSW 50 w Londynie, która odbędzie się 14 września w hali The SSE Arena, Wembley.

Bilety na KSW 50 w Londynie w sprzedaży w serwisie eBilet.pl oraz axs.com

W walce wieczoru Damian Grabowski będzie kolejnym Polakiem, który spróbuje odebrać tytuł mistrzowski Philowi de Friesowi. Znakomita passa Anglika trwa nieprzerwanie od października 2017 roku. W ostatnim pojedynku mistrz wagi ciężkiej stanął naprzeciw panującego w kategorii półciężkiej Tomasza Narkuna. Po pięciu rundach bardzo wymagającego boju w górę powędrowała ręka Brytyjczyka. Damian Grabowski zadebiutował w KSW podczas ostatniej gali KSW 49 w ERGO ARENIE. Opolanin w pierwszym starciu dla największej organizacji MMA w Europie nie tylko znokautował byłego mistrza kategorii ciężkiej, Karola Bedorfa, ale również zapewnił widzom świetne widowisko przez cały czas trwania walki.

 

Tomasz Narkun po dwóch fenomenalnych, zwycięskich bojach z Mamedem Khalidovem na KSW 42 i KSW 46, postanowił dokonać kolejnego historycznego dzieła i stanął naprzeciw wspomnianego wyżej De Friesa. Polakowi nie udało się zdobyć drugiej korony, ale teraz wraca głodny wygranej do Londynu, gdzie sięgnął po pas kategorii półciężkiej na KSW 32: Road to Wembley. „Żyrafa” w październiku 2015 roku skrzyżował rękawice z Goranem Reljiciem w rewanżowym pojedynku za porażkę z KSW 29 i już w pierwszej rundzie zanotował jedno z najbardziej spektakularnych skończeń w karierze.

 

Jeden z najbardziej lubianych zawodników KSW, Roberto Soldić w Londynie stoczy już szósty pojedynek w okrągłej klatce KSW. Stolica Anglii kojarzy się „Robocopowi” bardzo dobrze, ponieważ to właśnie na KSW 45: The Return to Wembley Chorwat zrewanżował się Dricusowi du Plessisowi za jedyną porażkę w ostatnich 3 latach i ponownie sięgnął po pas wagi półśredniej. Następnie 24-latek dołożył do swojej imponującej kolekcji pojedynków zakończonych przez nokaut jeszcze dwa wspaniałe skończenia. Na KSW 46 odprawił Viniciusa Bohrera, a na KSW 49 Krystiana Kaszubowskiego, obu w pierwszej odsłonie.

 

Norman Parke po raz trzeci dostanie szansę walki o pas wagi lekkiej. Irlandczyk z północy zmierzy się z Marianem Ziółkowskim, a stawką pojedynku będzie tymczasowy tytuł mistrzowski dywizji do 70,3 kg. Do ponownego starcia o tytuł Norman Parke doszedł dzięki serii trzech wygranych w okrągłej klatce KSW. Irlandczyk w ostatnich starciach wypunktował dwóch byłych mistrzów Borysa Mańkowskiego i Artura Sowińskiego. Marian Ziółkowski na swojej drodze do pojedynku o pas spotykał się wyłącznie z czołowymi zawodnikami kategorii lekkiej. Warszawianin wywalczył sobie możliwość walki o najważniejsze trofeum w europejskim MMA dzięki wygranym z byłym pretendentem Grzegorzem Szulakowskim oraz niezwykle niebezpiecznym Gracjanem Szadzińskim.

 

Damian Janikowski będzie chciał odczarować stolicę Anglii po nieudanym starciu z Michałem Materlą na KSW 45: The Return to Wembley. Polak po serii trzech spektakularnych wygranych przez nokauty w The SSE Arena, Wembley spotkał się z byłym mistrzem w parze turnieju dywizji średniej. Po bardzo emocjonującej walce lepszy okazał się jednak dużo bardziej doświadczony Berserker. Na KSW 47 Janikowski ponownie zaprezentował kibicom niezapomniany spektakl, kiedy to prowadził przez dwie rundy pojedynku z Aleksandarem Iliciem, by w trzeciej dać się zaskoczyć Serbowi fenomenalnym kopnięciem na głowę. W Londynie olimpijczyk będzie chciał powrócić na zwycięską ścieżkę.

 

Antoni Chmielewski to jeden z najbardziej doświadczonych zawodnik MMA nad Wisłą i człowiek, który z KSW związany jest od drugiej gali. Popularny Antek na KSW 50 stoczy swój jubileuszowy pięćdziesiąty pojedynek w karierze. Warszawianin wziął udział w drugim i w trzecim turnieju i dwukrotnie zwyciężył, pokonując w finale triumfatora pierwszej edycji, Łukasza Jurkowskiego. Łącznie popularny „Antek” stoczył w białym ringu i okrągłej klatce KSW 20 pojedynków i pokonał m.in. Yusukę Masudę, Diona Staringa, Vitora Nobregę, Jamesa Zikicia oraz Svetlozara Savova. Tego ostatniego znokautował slamem, który został uznany za jedno z najbardziej efektowynych skończeń w historii organizacji.

Walka o pas wagi ciężkiej | Heavyweight championship bout 
120,2 kg/265 lb: (c) Phil de Fries (17-6, 2 KO, 13 Sub) vs. Damian Grabowski (22-5, 8 KO, 11 Sub)

Walka o pas wagi półciężkiej | Light heavyweight championship bout 
93 kg/205 lb: (c) Tomasz Narkun (16-3, 3 KO, 12 Sub) vs. TBA

Walka o pas wagi półśredniej | Welterweight championship bout

77,1 kg/170 lb: (c) Roberto Soldić (16-3, 14 KO, 1 Sub) vs. TBA

Walka o tymczasowy pas wagi lekkiej | Interim lightweight championship bout 
70,3 kg/155 lb: Norman Parke (27-6-1, 4 KO, 12 Sub) vs. Marian Ziółkowski (21-7-1, 5 KO, 12 Sub)

Karta główna | Main card: 
83,9 kg/185 lb: Damian Janikowski (3-2, 3 KO) vs. TBA
83,9 kg/185 lb: Antoni Chmielewski (32-17, 5 KO, 18 Sub) vs. TBA

 

Zapraszamy Was juz dziś! Takiego wydarzenia nie możecie przegapić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *