Dopłacamy do każdego funta dla Wiktora

Dopłacamy do każdego funta dla Wiktora

Zmagający się z wieloma chorobami nasz dziewięcioletni rodak w UK marzy o własnym psie. Sami Swoi – największa polska instytucja finansowa – postanowiła wesprzeć zbiórkę pieniędzy na zakup przeszkolonego labradora retrievera.

Choć uśmiech często gości na jego twarzy, od urodzenia Wiktor cierpi na zespół Downa oraz autyzm. Ma ponadto wadę serca, problemy z tarczycą, uszami oraz nadciśnienie tętnicze. Mimo zażywania leków, w ostatnim czasie pojawiły się jeszcze problemy ze snem. Jak łatwo można się domyśleć, jest stałym bywalcem brytyjskich klinik i szpitali.

Jak podkreślają organizatorzy zbiórki, o której więcej za chwilę, poruszający się na wózku inwalidzkim chłopiec niewiele mówi oraz rzadko spędza czas w towarzystwie innych osób. Najswobodniej czuje się we własnych czterech ścianach.

Ma jedno, wielkie marzenie – pragnie mieć psa, który będzie jego najlepszym przyjacielem oraz przewodnikiem we wszystkich chwilach życia.

I tak właśnie w głowach organizatorów akcji, Klub Orła Białego na Balham, narodził się pomysł zorganizowania zbiórki pieniężnej na zakup przeszkolonego do pracy z osobami niepełnosprawnymi labradora retrievera, „urodzonego” terapeuty.

– Kochani zapraszamy was do akcji oraz do działania. Zbieramy pieniążki na psiaka dla naszego rycerza – Wiktoria. Każdego, kto ma wielkie serce zapraszamy do pomocy. Kto ma ochotę dla nas zagrać, zaśpiewać, wystąpić na scenie – zapraszamy. Sponsorów do współpracy zachęcamy! Bo dobrych ludzi wokół nam potrzeba – zaapelowali organizatorzy.

Pawła Mesa, właściciela największej polskiej instytucji finansowej w UK, Sami Swoi Przekazy Pieniężne, nie trzeba było długo namawiać. Do każdego wpłaconego na ten cel funta, szef naszej firmy postanowił dopłacić kolejne 15 procent. Piętnaście, gdyż w tym roku świętujemy 15-lecie działalności. Serdecznie zachęcamy do dokonywania wpłat. Sprawmy radość naszemu małemu rodakowi tak ciężko doświadczonemu przez los.

 

Kiedy: piątek, 26 lipca, godz. 18:00

Gdzie: Klub Orła Białego, 211 Balham High Road, SW17 7BQ Londyn

Organizator: Klub Orła Białego

Sponsor: Sami Swoi Przekazy Pieniężne

Patronat: Magazyn „Goniec Polski”, portal Goniec.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *