Dzień Mamy z Sami Swoi

Dzień Mamy z Sami Swoi

Matka jest tylko jedna

Mama to pierwsza osoba, która przywitała Cię na tym świecie. Była z tobą od zawsze, we wszystkich momentach Twojego życia. Wspierała Cię na każdym kroku. Jest jeden dzień w roku, w którym możesz okazać jej swoją wdzięczność za wszystko, co dla Ciebie zrobiła.

Znasz ją od swoich pierwszych dni, wiesz o niej prawie wszystko, dlatego 26 maja nie zapomnij o jej święcie i pokaż jak wiele dla Ciebie znaczy. Pamiętaj, że zasługuje na to by być docenianą, dlatego nie biegnij w ostatniej chwili po bukiet kwiatów lub czekoladki. Przygotuj się z odpowiednim wyprzedzeniem.

Mama i obowiązki

Przemyśl dokładnie, jaka niespodzianka zadowoli twoją mamę i pokaże jej, jak bardzo ci na niej zależy. Zaskocz ją i nie dawaj kolejny raz praktycznego prezentu takiego jak żelazko, czy mikser. Mama nie jest osobą, która zajmuje się wyłącznie domem. To fantastyczna kobieta, która poza rodziną ma także swoją pracę i pasje. Choć jeden raz, właśnie 26 maja podaruj jej coś, co przypomnij jej, że powinna się zrelaksować i zapomnieć o codziennych troskach. Zaproś ją do SPA, w którym pozwoli sobie na prawdziwy odpoczynek albo do dobrej restauracji. Możesz też podarować jej voucher na jeden z masaży tajskich, chińskich lub czekoladowych, podczas którego będzie mogła się zrelaksować.

Mama i pasje

Mama zawsze dba o całą rodzinę, co nie znaczy, że to jej hobby. Każda mama tak jak ty ma swoje zainteresowania, jedna uwielbia kino, inna literaturę, jeszcze inna biega każdego wieczoru albo ćwiczy fitness kilka razy w tygodniu. A może marzy o przygodach podnoszących adrenalinę? Pewnie wiesz, co najbardziej lubi. Jeśli jest zbyt zajęta domem i pracą, przypomnij jej, jakie kiedyś miała pasje. Watro zabrać mamę do teatru, pozwolisz jej na prawdziwą ucztę dla ducha. A może twoja mama jest wyjątkowo aktywną osobą, która uwielbia sporty ekstremalne? Pozwól przeżyć jej niesamowite chwile w trakcie przejażdżki szybkim samochodem albo podczas skoku na bungee, czy lotu paralotnią. Zaskocz mamę i pokaż, że wiesz, o czym marzy tak naprawdę.

Mama i Ty

Gdyby nie ty, to ona nie miałaby swojego święta. Jesteście razem od pierwszych chwil, mama to twoja najlepsza i pierwsza przyjaciółka. Zastanów się jak możecie wspólnie spędzić ten czas? Możecie wybrać się wspólnie na naukę jazdy konnej albo na rozgrywki squasha. Macie także możliwość skorzystania ze spotkania ze stylistką i zrobienia wspólnych zakupów. Pamiętasz jak w dzieciństwie mama zabierała cię na różne wycieczki? Przypomnij jej jak było kiedyś i wręcz jej karnet na weekendowy wyjazd na Mazury. Wrócą wspomnienia i magia dawnych chwil spędzanych razem.

Z pewnością odgadniesz, jakie twoja mama ma marzenia. Nie zapominaj, że jest najważniejszą osobą w twoim życiu i że powinno się ją doceniać każdego dnia. Podziękuj jej za to z całego serca! Matka jest tylko jedna i zasługuje na wszystko, co najpiękniejsze. (źródło: newseria.pl)

Chcesz wygrać kwiaty dla swojej kochanej mamy? Zorganizowaliśmy dla Was konkurs na naszym Facebook’u z okazji Dnia Mamy. Zasady sa bardzo proste! Szukacje wpisu konkursowego tutaj.

 

REGULAMIN KONKURSU ,,DZIEŃ MAMY Z SAMI SWOI PRZEKAZY PIENIĘŻNE’’

 

 • 1 Określenie Organizatora
 1. Konkurs organizowany jest przez One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie W13 8RA, 84 Uxbridge Road, wpisaną do rejestru Companies House pod numerem rejestracyjnym 5031907.
 2. Organizator oświadcza, że konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc. Wszelkie dane osobowe wymagane i powierzane przez Uczestników konkursu są przekazywane Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.
 • 2 Ogólne postanowienia
 1. Konkurs skierowany do klientów indywidualnych SAMI SWOI, którzy w trakcie jego trwania skomentują post konkursowy „Dzień Mamy z Sami Swoi Przekazy Pieniężne”, zamieszczony na Facebook’u Sami Swoi Przekazy Pieniezne – facebook.com/SamiSwoiPrzekazyPieniezne, wykonają przekaz na dowolna kwotę w trakcie trwania konkursu oraz udostępnią post konkursowy.
 2. W dniu 24.05 o godzinie 17:00 autorzy 3 najciekawszych zdjęć zostaną nagrodzeni trzema bukietami kwiatów dla swojej mamy ufundowanym przez One Money Mail Ltd T/As SAMI SWOI.
 3. Uczestnik może wziąć udział w Konkursie jedynie przy użyciu jednego Profilu.
 4. Uczestnik podczas trwania Konkursu może zamieścić tylko jeden komentarz biorący udział w konkursie. W przypadku dodania więcej niż jednego komentarza, organizator będzie brał pod uwagę wyłącznie pierwszy chronologicznie komentarz Uczestnika.
 5. Organizator ma prawo do usuwania komentarzy, które mogą być uznawane za wulgarne czy obraźliwe.
 6. Zwycięzcy zostaną wybrani przez Jury złożone z pracowników działu Marketingu One Money Mail Ltd.
 7. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony za pośrednictwem Facebook’a.
 8. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców pocztą. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie przesyłki.
 9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie podane dane kontaktowe oraz adresowe.
 • 3 Termin

Konkurs trwa od 15.05.2019r. do 24.05.2019r.

 • 4 Uczestnicy

Uczestnikami Konkursu mogą być jedynie osoby fizyczne, które mają pełną zdolność do czynności prawnych. Konkurs jest niedostępny dla pracowników One Money Mail Ltd i 1MM Media Ltd oraz członków ich rodzin.

 • 5 Reklamacje

Reklamacje dotyczące Konkursu mogą być zgłaszane telefonicznie, e-mailowo lub pisemnie na adres siedziby Organizatora, w terminie do dnia 30.06.2019. O zachowaniu terminu składania reklamacji decyduje data stempla pocztowego. Reklamacja będzie rozpatrywana według zasad określonych przez Organizatora w „Complaint Policy”, dostępnej na www.PrzekazyPieniezne.com.

 • 6 Postanowienia końcowe

Regulamin w okresie trwania Konkursu dostępny jest na Sami Swoi Przekazy Pieniężne https://www.przekazypieniezne.com/blog/ Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Konkursu, niniejszego Regulaminu w całości i zobowiązaniem się Uczestnika do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również z oświadczeniem, iż Uczestnik spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie. Uczestnik oświadcza, iż przed przystąpieniem do udziału w Konkursie zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje go bez zastrzeżeń. One Money Mail Ltd zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie.

 • 7 Ochrona Danych Osobowych

Jeżeli bierzesz udział w konkursach, ofertach i promocjach, możemy używać Twoich danych dla celów administracyjnych, obsługi klienta i marketingu. W celu wypełnienia naszych zobowiązań wobec Ciebie możemy ujawnić Twoje dane podmiotom, które są własnością spółki zależnej One Money Mail Ltd, ale nie będzie w inny sposób dostarczać danych osobowych osobom trzecim dla celów marketingowych bez Twojej wyraźnej zgody. Administratorem danych osobowych jest One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie W13 8RA, 84 Uxbridge Road. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdy Uczestnik posiada w szczególności prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, zmiany i żądania usunięcia.

Możemy skontaktować się z Tobą e-mailem lub telefonicznie, aby poinformować o wszelkich innych usługach Sami Swoi lub promocjach, które mogą być skierowane do Ciebie. Masz prawo poprosić, aby nie korzystać z Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Jeśli chcesz to zrobić, proszę napisz do nas na office@1mm.eu. W celu uzyskania dalszych informacji na temat stosowania i ochrony danych osobowych, napisz do Inspektora Ochrony Danych, One Money Mail Ltd, 84 Uxbridge Road, London W13 8RA.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *