Sami Swoi i „Dziwna para”

Sami Swoi i „Dziwna para”

Kontrastowe duety sprawdzają się nie tylko w filmie. Również teatralna scena docenia przeciwieństwa. Czym oczaruje Was „Dziwna para”? Na ten niezwykle barwnie zapowiadający się spektakl zaprasza sponsor wydarzenia – największa polska instytucja finansowa na Wyspach – Sami Swoi Przekazy Pieniężne.

 

Historia postaci filmowych pełna jest par nie do pary. Flip i Flap, Batman i Joker, Norek i Krawczyk, Głupi i głupszy, to tylko niektóre z przykładów, jakie przywołują dalekie od obojętnych emocje widza. Właśnie ich losy, wzbogacone ciekawym scenariuszem, w niemalże każdym przypadku, umacniają sukces całości.

 

Hit Broadway’u Dziwna para, który można zobaczyć na londyńskich deskach dzięki City Heroes Club, nie jest odosobniony. To jeszcze jeden duet (komediowy), który bez przymusu, rozbawia do łez. W rolę głównych, kontrastowych bohaterów, wcielają się znani z wcześniejszego duetu („Miodowe lata”) Artur Barciś i Cezary Żak.

 

Przeciwstawne osobowości kochającego uroki życia dziennikarza sportowego i hipochondryka i histeryka Feliksa nie dadzą o sobie zapomnieć. Czy cotygodniowe partie pokera bohaterów zbliżą ich do siebie, czy wręcz przeciwnie? I w końcu, czy zderzenie tak dwóch odmiennych charakterów skazane jest na porażkę?

 

Spektakl „Dziwna para”, na który bilety kupicie na naszej stronie, odpowiada na pytania, zostawiając całkiem spory kawałek na dowcip. Ponadto, Neil Simon, autor scenariusza, to jeden z najczęściej wystawianych dramaturgów na świecie. Co równie ważne, na Broadwayu znaleźć można teatr jego imienia – Neil Simon Theatre.

 

Miło nam poinformować, iż największa polska instytucja finansowa na Wyspach – Sami Swoi Przekazy Pieniężne, została sponsorem tego nietuzinkowego wydarzenia. Zawsze staramy się bowiem wspierać kulturę przez duże „K”, a duet Żak & Barciś gwarantuje nam najwyższy poziom aktorski połączony z olbrzymią dawką humoru. Serdecznie zapraszamy naszych kochanych Swojaków do udziału w spektaklu „Dziwna para”. Więcej tutaj: http://polskiepremiery.co.uk.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *