Gala Miss Polski UK & Ireland 2019

Gala Miss Polski UK & Ireland 2019

25 maja 2019 roku zostanie wybrana najpiękniejsza Polka na Wyspach. Zawsze z dumą podkreślamy, iż Sami Swoi Przekazy Pieniężne – największa polska instytucja finansowa w Wielkiej Brytanii, od lat angażuje sie w najbardziej prestiżowe wydarzenia na Wyspach.  Chcemy również wesprzeć nasze rodaczki w walce o tytuł najpiękniejszej, dlatego, tak jak w zeszłym roku uczestniczymy w Gali w roli głównego sponsora!

Tym razem wybory odbędą się w dwóch kategoriach: Miss Polski oraz Miss Polski Nastolatek, dodatkowo będziemy wybierać:
-Miss Foto
-Miss Internetu
-Miss Popularności (głosy będą oddawać obecni na sali goście)

W kategorii Miss Nastolatek wystąpi 8 dziewcząt, a w kategorii Miss Polski 10.

Dziewczęta pokażą się w kilku wspaniałych kreacjach przy prawie 300 osobowej widowni. Wszystko to będzie filmowane i transmitowane na żywo w internecie.

Program artystyczny także nie zawiedzie.

Gwiazdami wieczoru będą (juz potwierdzone, a to nie koniec):

– Marcin Klimczak (zespól Magma) mający na koncie między innymi hit „Aisha”

– Maksymilian Łapiński – finalista The Voice of Poland

– Maja Adamczyk – utalentowana nastolatka, która została wybrana do zaśpiewania podczas gali spośród kandydatek w konkursie dla dzieci

Bilety i więcej info na stronie www.misspolski.uk oraz naszymfacebooku Miss Polski UK & Ireland ( @misspolskiuk)

Miss Polski to wydarzenie organizowane w Polsce corocznie od wielu lat. Biorą w nim udział najpiękniejsze Polki, a wydarzenie to przyciąga miliony obserwatorów, media i celebytów.  

W 2017 roku, po 6 latach “nieobecności”, konkurs powracił na “wyspy”, a Wielka Brytania została potraktowana jako „17-te województwo” na równi z Polskimi województwami (Miss Polski UK & Ireland jest licencjonowanym przedstawicielem Miss Polski na teren Wielkiej Brytanii i Irlandii), a co za tym idzie, zwyciężczynie konkursu w UK trafią automatycznie do Polskich ćwierć I półfinałów co jest ogromnym wyróżnieniem niespotykanym jak do tej pory w historii tego konkursu. Organizatorem konkursu w UK jest Agencja Modelek I Modeli “Polish Faces”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *