“VOLARE”- ZNOWU POLECI….

“VOLARE”- ZNOWU POLECI….

Zawsze z dumą podkreślamy, iż Sami Swoi Przekazy Pieniężne – największa polska instytucja finansowa w Wielkiej Brytanii, której sztandarowym produktem jest ciesząca się rekordowym zaufaniem polska sieć przekazów pieniężnych z UK do Polski, od lat wspiera najbardziej prestiżowe wydarzenia na Wyspach. Nie mogło więc nas zabraknąć podczas dwóch koncertów VOLARE, gdzie występujemy w roli sponsora.

 

Kolejny występ grupy wokalnej “Volare” już blisko…..Program artystyczny zatytułowany: Harmonia – Ale Jakim Kosztem? Zostanie on przedstawiony na dwóch koncertach w sali teatralnej POSK-u i zorientowany jest na sportretowanie rodaków w angielskiej rzeczywistości oraz wydobycie w tym opisie zabawnych momentów codzienności, śmiesznych zachowań, zmian językowych i obyczajowych. Czas spędzony na koncercie w bardzo zrelaksowanej atmosferze zapewni Państwu nie tylko okazję do refleksji nad życiem na “wyspie”, ale również przypomni o naszej tożsamości i kulturze.

Pierwszy koncert odbędzie w sobotę 13 kwietnia o godz. 19:30 a drugi w niedzielę 14 kwietnia o godz. 16:00. Bilety można kupić; volarevocalgroup@gmail.com

https://www.facebook.com/volarevocalgroup

'Volare’ to polonijna grupa miłośników śpiewania, która powstała w 2010r z okazji uroczystości 60-lecia polskiej sobotniej szkoły na Ealingu.  Od tego czasu przygotowaliśmy sześć programów, a najbliższy zawiera nie tylko nowy materiał, ale również piosenki z poprzednich występów.

Drugiego takiego zespołu w Londynie nie ma! Nazwa chóru “Volare” podkreśla pojęcie ’odlotu’ od codzienności przez śpiew w towarzystwie przyjaciół! Koncerty ‘Volare’ stwarzały zawsze okazję do spotkania i integracji poprzez wspólną zabawę. Przy każdym razem wszelkie zebrane fundusze były przekazane na cele charytatywne. Tym razem będzie Fundacja Babci Aliny www.alinafoundation.org oraz CALM (Campaign Against Living Miserably) www.thecalmzone.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *