Sami Swoi ,,Szczęście to wybór”

Sami Swoi ,,Szczęście to wybór”

Londyńska premiera książki „Szczęście to wybór” Agnieszki Juszczyk towarzyszyć będzie konferencja z Beatą Pawlikowską 11 maja. Książka jest dołączona do biletu VIP oraz będzie możliwość zakupu na miejscu. Bilety do nabycia na stronie eventstrap.com.

Agnieszka Juszczyk, autorka książki „Szczęście to wybór”, instruktorka zdrowego stylu życia: racjonalnego podejścia do jedzenia, aktywności fizycznej, a przede wszystkim zdrowego sposobu myślenia. Blogerka, przedsiębiorca, inwestor, organizatorka wydarzeń biznesowych w Londynie.

Wie, że każdy ma w sobie potencjał, wystarczy go tylko wydobyć. Swoją wiedzę i doświadczenie zawarła w książce „Szczęście to wybór”, bo od lat powtarza bliskim, że bycie szczęśliwym to nie przypadek, a nasz świadomy wybór. Realizuje swoje marzenia, pokonując strach i stawiając przed sobą nowe wyzwania. Zachęca wszystkich do tego samego poprzez organizowanie spotkań biznesowych i konferencji, m.in. na 300 osób z Beatą Pawlikowską, ale obecnie chce dotrzeć do jeszcze większej liczby ludzi. Wiedza zawarta w książce to jej 10-letnie doświadczenie. Od wielu lat pomaga innym w realizowaniu siebie i swoich pasji. Pomogła już setkom osób pozbyć się blokad oraz wzmocnić ich poczucie własnej wartości i samooceny. Wegetarianka, która nie je cukru już od 5 lat, stworzyła platformę Bezbolesne Usuwanie Cukru z Diety. Fanka każdej aktywności fizycznej. Kocha tańczyć, jak nikt nie patrzy, biegać po londyńskich parkach, przebiegła półmaraton Vitality na Wembley. Uwielbia trampoliny oraz zjazd na tyrolce. Pasjonatka podróży, zakochana w Grecji i mitologii greckiej. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, słowo NIE uznaje za nowe możliwości, a jej ulubionym cytatem jest „Wszystko jest możliwe w moim świecie”.

Jeteśmy dumnym Partnerem Strategicznym książki ,,Szczęście to wybór.

Kiedy: 11.05, godz. 10:00-18:00

Gdzie: Crowne Plaza Docklands, London, E16 1AL

Cena: od £39

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *