British Polish Business Insights Lunch – spotkajmy się w Ambasadzie RP

British Polish Business Insights Lunch – spotkajmy się w Ambasadzie RP

Polish Business Link, przy współpracy z Ambasadą RP w Londynie oraz Associated Strategic Partner – największą polską instytucją finansową na Wyspach – Sami Swoi Przekazy Pieniężne, niezawodnym partnerem biznesowym najważniejszych eventów na Wyspach, serdecznie zaprasza przedsiębiorców na wyjątkowe wydarzenie.

Jak będzie wyglądać wymiana handlowa między UE a Wielką Brytanią po Brexicie? Na jakie problemy powinni przygotować się przedsiębiorcy? Jak do nowych rozporządzeń dopasować administrację, systemy, finanse i sprawy prawne w swojej firmie? Z pewnością, w tym trudnym dla biznesu czasie, przedsiębiorcy muszą się jednoczyć: rozmawiać i podejmować wspólne działania.

Polish Business Link wraz Ambasadą RP w Londynie organizuje wydarzenie dla polskich i brytyjskich przedsiębiorców. British Polish Business Insights Lunch to spotkanie, które odbędzie się 17 kwietnia w siedzibie Ambasady RP w Londynie i będzie miało charakter networkingu. Skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców, których interesują biznesowe relacje pomiędzy Polską a Wielką Brytanią. Głównym tematem eventu będzie wymiana handlowa między UK a Polską po Brexitcie. Spotkanie będzie także doskonałą okazją do nawiązania cennych kontaktów z przedsiębiorcami z różnych branż.

Po krótkich przemówieniach przedstawicieli Ambasady RP w Londynie oraz gości specjalnych, nastąpi Eleveator Pitch. 5 firm opowie o swojej działalności. Podczas lunchu serwowane będą gorące pierogi.

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak liczba uczestników graniczona jest do 100 osób. Pierwszeństwo rejestracji mają członkowie PBLINK. Z każdej firmy w spotkaniu może wziąć udział maksymalnie dwóch delegatów.

Warto zarejestrować się jak najszybciej: https://www.pblink.co.uk/businessinsights/

British Polish Business Insights Lunch

17 kwietnia 2019 r, Ambasada RP w Londynie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *