Dwa koncerty, wybitni polscy artyści, Sami Swoi sponsorem

Dwa koncerty, wybitni polscy artyści, Sami Swoi sponsorem

Jako największa polska instytucja finansowa na Wyspach, Sami Swoi Przekazy Pieniężne, sprawująca mecenat nad poniższymi, serdecznie zapraszamy na dwa wspaniałe koncerty. Najpierw w muzyczną podróż zabiorą nas Antonina Krzysztoń ze Stanisławem Sojką, trzy tygodnie później zaś „Ważne piosenki” zaśpiewa Raz, Dwa, Trzy. Obu eventom patronuje magazyn Goniec Polski.

Zawsze z dumą podkreślamy, iż Sami Swoi Przekazy Pieniężne – największa polska instytucja finansowa w Wielkiej Brytanii, której sztandarowym produktem jest ciesząca się rekordowym zaufaniem polska sieć przekazów pieniężnych z UK do Polski, od lat wspiera najbardziej prestiżowe wydarzenia na Wyspach. Nie mogło więc nas zabraknąć podczas koncertów takich klimatycznych legend jak Stanisław Sojka, Antonina Krzysztoń oraz zespół Raz Dwa trzy. Jak przekazał nam Organizator, bilet łączony na te dzielące trzy tygodnie od siebie wydarzenia można nabyć już za £55. Osoby zainteresowane powinny skontaktować się z Organizatorem: tel. 07736813752, e-mail: info@kulturazycia.co.uk. Więcej szczegółów na stronie www.kulturazycia.co.uk. 

Antonina Krzysztoń & Stanisław Sojka

28 kwietnia w londyńskiej Scali (275 Pentonville Road London N1 9NL) czeka nas niezwykły koncert, podczas którego podziwiać będziemy Stanisława Sojkę oraz Antoninę Krzysztoń wraz ze swoimi zespołami. Podczas tego wieczoru będziemy mieli okazję wysłuchać i wspólnie przeżyć utwory już dobrze znane, jak również te całkiem nowe z bogatego repertuaru obydwojga artystów. – Moim powołaniem, jest śpiewanie dla wszystkich. Bez podziałów – podkreśla Antonina Krzysztoń. – Nie gram dla fajerwerków, nie śpiewam by się popisać. Moją ambicją i pragnieniem jest, by mój śpiew, moje pieśni dodawały otuchy, podnosiły na duchu tych, którzy przychodzą mnie słuchać. Chcę by wychodzili z koncertu pogodni i umocnieni – dodaje z kolei Stanisław Sojka

Kiedy: 28.04, godz. 18:00

Gdzie: Scala, 275 Pentonville Road, London N1 9NL

Ceny biletów:

£36 – przedsprzedaż (online na www.kulturazycia.co.uk; w sklepach sieci Mleczko; w punktach kasowych Sami Swoi)

£41 – w dniu koncertu (do nabycia w kasie klubu Scala tuż przed koncertem, jeśli do tego czasu pozostaną wolne miejsca)

£23 – bilety grupowe (przy zakupie min. 15 szt.)

Zespół Raz Dwa Trzy

Trzy tygodnie później czeka nas kolejna muzyczna uczta. „Ważne piosenki” Raz, Dwa, Trzy – ten z kolei koncert to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą. Zespół Raz Dwa Trzy od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany jako zespół rockowy – wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen.

Kiedy: 19.05, godz. 19:00

Gdzie: Scala, 275 Pentonville Road, London N1 9NL

Ceny biletów:

£28 – przedsprzedaż (online na www.kulturazycia.co.uk; w sklepach sieci Mleczko; w punktach kasowych Sami Swoi)

£32 – w dniu koncertu (do nabycia w kasie klubu Scala tuż przed koncertem, jeśli do tego czasu pozostaną wolne miejsca)

£23 – bilety grupowe (przy zakupie min. 15 szt.)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *