Sami Swoi PARTNER STRATEGICZNY

Sami Swoi PARTNER STRATEGICZNY

Zawsze z dumą podkreślamy, iż Sami Swoi Przekazy Pieniężne – największa polska instytucja finansowa w Wielkiej Brytanii, której sztandarowym produktem jest ciesząca się rekordowym zaufaniem polska sieć przekazów pieniężnych z UK do Polski, od lat wspiera najbardziej prestiżowe wydarzenia na Wyspach. Nie mogło więc nas zabraknąć podczas wydarzenia z Ewą Chodakowską.

Już 30 marca 2019 r. czeka Cię kolejna dawka emocji! Nadchodzi V edycja wydarzenia WorkLifeBalance z Ewą Chodakowską. Tym razem wyciskamy siódme poty w Londynie (Lee Valley Athletics Centre). Nie może Cię zabraknąć. W czasach, gdy większość dnia spędzamy za biurkiem, nasze ciało oddaje cichy okrzyk bezradności. Kiepska odporność, brak zapału do podejmowania wyzwań, czy zajadanie smutku to efekty braku ruchu. Mięśnie kurczą się, tracą siłę, przez co nie utrzymujemy odpowiedniej postawy i zwyczajnie robimy sobie krzywdę. Gwiazda tej edycji WorkLifeBalance Day, pomoże Ci wyjść z tej stagnacji. Po takiej dawce pozytywnej energii będziesz pobudzona na kolejnych kilka miesięcy, które z chęcią spędzisz w aktywny sposób. Daj sobie wycisk, poczuj endorfiny, przypomnij sobie o istnieniu mięśni, które każdego dnia pracują na to, byś miała siłę podołać karuzeli wyzwań: praca–dom.

 

Czym jest WorkLifeBalance Day?

WorkLifeBalance Day to treningi, dzięki którym odnajdziesz balans między ciałem a stanem swojego umysłu. Działamy kompleksowo, uczymy żyć zdrowiej, kibicujemy Twoim nowym, lepszym nawykom. Nie chodzi tylko o pojedynczy trening. WLB to idea życia. Niechaj Twoja codzienność będzie ciekawa, bez zbędnych kilogramów, bez niezdrowych przekąsek, bez narzekania na stan zdrowia i samopoczucia. Podczas każdego wydarzenia z cyklu WLB bombardujemy dużą dawką pozytywnej energii. Poza spotkaniem ze wspaniałą trenerką, Ewą Chodakowską, czekają Cię także inne wyzwania i atrakcje. Podczas treningu WLB bierze udział blisko 600 uczestników a informacja o tym wydarzeniu trafia nawet do 500 000 odbiorców. Dlaczego? Ponieważ bardzo nam zależy aby coraz więcej osób kochało siebie i pragnęło zadbać o harmonię w ciele i duszy. Połącz życie zawodowe z osobistym. Każdego dnia znajdź chwilę dla siebie, wsłuchaj się w swoje potrzeby i zacznij spełniać marzenia, które niegdyś były odległe.

 

Moc pozytywnej energii

Zobacz, jak bawili się uczestnicy poprzednich edycji WorkLifeBalance Day. Czujesz te emocje? Właśnie dlatego nie może Cię zabraknąć podczas WLB w Londynie. Uśmiech na twarzy, mimo ogromnego wysiłku. Pot, oczyszczający ból i poczucie, że zrobiło się coś naprawdę ważnego – właśnie to czuje się podczas treningu z cyklu WorkLifeBalance Day. Nie odkładaj zmiany stylu życia w nieskończoność. Teraz masz okazję ruszyć z impetem ze swoimi postanowieniami. Ewa Chodakowska to specjalistka w przesyłaniu pozytywnej energii. Dzięki niej w magiczny sposób każdy czuje, że ma siłę na więcej. Nawet, gdy mięśnie odmawiają współpracy, do treningu ciągnie motywacja płynąca prosto z serca!

 

Tak się bawi ekipa WLB

Gdzie już byliśmy z treningami WorkLifeBalance Day? Poznań, Częstochowa, Katowice. Treningi przebiegły w tak pozytywnej atmosferze, że już wiemy – będziemy musieli tam wrócić. Poznań gościł nas dwa razy. Nie możemy się doczekać tego, co będzie się działo w Londynie. Chcesz się przekonać, co to za magiczna energia przyciąga uczestniczki tego wydarzenia? Pakuj sportową torbę i udaj się 30 marca do Lee Valley Athletics Centre. Uwaga – pozytywna moc WLB jest naprawdę zaraźliwa. Po tym wydarzeniu wrócisz do siebie jakby odmieniona ale spokojnie – to będzie dobra zmiana.

Przestań narzekać na brak czasu lub ból kręgosłupa. Poczuj motywację do działania i udaj się na WorkLifeBalance Day z Ewą Chodakowską. Potem będzie już tylko lepiej.

Zobacz, co czeka Cię w Londynie

Jesteś już prawie na tak ale w dalszym ciągu nie wiesz, co dokładnie czeka Cię w Londynie? Oto harmonogram V edycji WorkLifeBalance Day.

8:00 – 10:00 – Rejestracja uczestników

10:00-10:30 – Rozgrzewka z Karoliną Sobalą

10:35-11:20 – Trening z Ewą Chodakowską

11:20 – 11:35 – Wykład motywacyjny z Małgorzatą Nowicką

11:35-12:15 – Zumba z Agatą Kozak

12:20-13:05 – Power Speech z Ewą Chodakowską

13:10-13:55 – Trening z Lefterisem Kavoukis

14:00-15:00 – Zdjęcia

* Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu

Szczegóły V edycji WLB w Londynie

30 marca 2019 r. – Lee Valley Athletics Centre w Londynie (ul. Meridian Way).

Godzina otwarcia drzwi: 08:00

Więcej informacji na stronie wydarzenia: www.worklifebalance–day.pl

Organizator: www.sgpmedia.eu

 

Czekamy na Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *