Wymień książkę na przekaz STANDARD w Luton

Wymień książkę na przekaz STANDARD w Luton

Jak informowaliśmy na naszym profilu na FB, nadszedł czas na uruchomienie drugiego Stolika Książkowego Sami Swoi. Nasz wybór padł na placówkę w Luton pod adresem 23 George Street, LU1 2AF.

Przypomnijmy, kilka miesięcy temu wystartował nasz pilotażowy projekt „Wymień książkę na STANDARD” adresowany do miłośników nie tylko polskiej literatury, w ramach którego w jednej z naszych placówek w Londynie (60 The Mall, W5 3TA) pojawił się Stolik Książkowy Sami Swoi. Zasady jego funkcjonowania były proste. Kto miał ochotę wypożyczyć książkę, zabierał ją ze stolika i zwracał po przeczytaniu. Kto zaś chciał podzielić się jakąś książką z własnego księgozbioru, po prostu zostawiał ją do wypożyczenia, otrzymując w placówce przekaz „STANDARD za DARMO”. Oczywiście nikt nikogo nie legitymował, albowiem wymiana książek w Sami Swoi opiera się na wzajemnym zaufaniu, tak zresztą jak nasze relacje z Klientami 😉.

Pomysł okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Jak informowaliśmy na naszym profilu na FB, przed kilkoma dniami tysięczna już książka została wymieniona na przekaz STANDARD. – Naprawdę byliśmy pod wielkim, wielkim wrażeniem. Różne rzeczy przecież mówi się o poziomie czytelnictwa wśród Polaków, w tym Polaków na emigracji. Tymczasem okazało się, że naprawdę nie mamy się czego wstydzić. Każdemu księgozbiorowi, w każdej bibliotece, życzymy tak dużego zainteresowania.

Skoro londyński Stolik Książkowy Sami Swoi cieszy się tak dużym wzięciem, w ramach programu „Wymień książkę na STANDARD” postanowiliśmy uruchomić kolejny. Znajdziecie go Państwo w naszej placówce w Luton pod adresem 23 George Street, LU! 2AF Luton. Jesteśmy przekonani, że i tutaj znajdą się miłośnicy dobrej literatury i… darmowych przelewów 😉. Serdecznie zapraszamy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *