Za pomocą Sami Swoi przelano 189,434.09 funtów na WOŚP

Za pomocą Sami Swoi przelano 189,434.09 funtów na WOŚP

Tradycyjnie już w okresie do 18 stycznia największa instytucja finansowa Sami Swoi Przekazy Pieniężne finansowała wszystkie przekazy na rzecz WOŚP, nie pobierając jakichkolwiek opłat czy prowizji za przekazy.


27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeszedł do historii. Nawet gdańska tragedia nie zmieni faktu, iż będziemy go wspominać jako kolejne fantastyczne wydarzenie jednoczące Polaków na całym świecie. Połączonych wielką ideą pomagania drugiemu człowiekowi, pragnieniem czynienia dobra i poświęceniem dla najbardziej potrzebujących. Zgodnie zresztą z naszym hasłem, że Swojak zawsze pomaga Swojakowi!

Dlatego podczas kolejnego finału nie mogło oczywiście zabraknąć największej polskiej instytucji finansowej na Wyspach – firmy Sami Swoi Przekazy Pieniężne, która z Orkiestrą zagrała już po raz dziewiąty, a od w dwóch lat szczyci się statusem największej wirtualnej skarbonki w UK.

W tym roku mieliśmy zaszczyt być partnerem strategicznym niesamowitych sztabów, takich jak Klubikowe Granie z WOŚP – Walsall i okolice, Goluch Events – sztab Bedford, WOŚP – Watford, OPA Oxford czy WOŚP – Bristol Bath. Setki wspaniałych ludzi zaangażowanych w jedną, wielką ideę. Mnóstwo polonijnych serduszek biło tego dnia dla jednej Orkiestry. To był honor być wtedy z Wami – Polacy.

Tradycyjnie już w okresie do 18 stycznia Sami Swoi Przekazy Pieniężne finansowała wszystkie przekazy na rzecz WOŚP, nie pobierając jakichkolwiek opłat czy prowizji. – Można je było wykonać w jednej z naszych czterech autoryzowanych placówek (Ealing Broadway, 60 The Mall, W5 3TA; Seven Sisters, 252 High Road, N15 4AJ; Streatham, 262 Streatham High Rd, SW16 1HS; Luton, 23 George Street, LU1 2AF), przez Internet na stronie przekazypieniezne.com, u agentów Sami Swoi oraz przez naszą infolinię dzwoniąc pod numer 02070992441 lub 08458682201

Dzięki Waszemu olbrzymiemu zaangażowaniu oraz dzięki sztabom, które rozliczały się za pomocą Sami Swoi Przekazy Pieniężne udało nam się w tym roku wesprzeć WOŚP kwotą 189,434.09 funtów – PRAWIE MILION ZŁOTYCH. Pieniądze z tegorocznej zbiórki trafią na rzecz – jak to precyzyjnie określono na stronie internetowej WOŚP – „dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

Swojaki, naprawdę wielkie, wielkie podziękowania! Brakuje słów, by opisać jak znów byliście wspaniali! Po raz kolejny pokazaliście, że Polacy w ważnych chwilach potrafią być razem! Dziękujemy naszym wspaniałym Klientom za tak wielkie zaangażowanie. Czy zagramy w przyszłym roku? To pytanie retoryczne! Oczywiście, że zagramy! Będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *