Sami Swoi i Goniec Polski wspierają WOŚP!

Sami Swoi i Goniec Polski wspierają WOŚP!

SieMa Swojaki!

Z radością informujemy, że już po raz dziewiąty Sami Swoi i Goniec Polski wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznej zbiórki chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnej akcji w 27 finale WOŚP.
Gramy do 18 stycznia 2019.
W trakcie tego szczególnego okresu przekazy na rzecz Orkiestry będą darmowe.

Przekazy możesz wykonać w jednej z naszych 4 autoryzowanych placówek, przez Internet (www.przekazypieniezne.com/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy) oraz przez naszą infolinię dzwoniąc pod numer 02070992441 lub 08458682201.

Zapraszamy również do zapełnienia charytatywnych skarbonek, które znajdują się w naszych placówkach:

Ealing Broadway, 60 The Mall, W5 3TA
Seven Sisters, 252 High Road, N15 4AJ
Streatham, 262 Streatham High Rd, SW16 1HS
Luton, 23 George Street, LU1 2AF

 

Wszystkie zebrane środki trafią na konto WOŚP, a celem tegorocznej zbiórki jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat jest uznawana za organizację o największym zaufaniu społecznym w Polsce. Celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci.  Priorytetem WOŚP jest poprawa stanu ich zdrowia, jak również promocja zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.


W tym roku również liczymy na Wasze dobre serducha! Sami Swoi i Goniec Polski wspierają, pomóż i Ty!

 

Wykonaj DARMOWY transfer WOŚP do 18.01.2019
Każdy funt ma znaczenie!

 

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – przeżyjmy to jeszcze raz.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, co udało się osiągnąć wspólnymi siłami rok temu. To dzięki Wam, Swojaki, podczas zeszłorocznej edycji WOŚP pobiliśmy wszelkie rekordy. Kwota, jaką udało się zebrać dzięki Waszej ogromnej hojności wyniosła 10689,60 funtów! Tak, tak, dobrze przeczytaliście! 10689,60 FUNTÓW!

Razem z nami wspieraliście Orkiestrę niezwykle aktywnie, wrzucając pieniądze do puszek w naszych placówkach, wykonując darmowe przekazy w punktach, telefonicznie i przez Internet. Dziękujemy, że bawiliście się z nami podczas Orkiestrowych wydarzeń specjalnych.

Nie sposób przemilczeć Waszego zaangażowania podczas wydarzeń w Oxford, Bedford i Hull, gdzie byliśmy głównym Sponsorem imprez. Zatem słów kilka o tym, co tam się działo…

W Bedford, gdzie Orkiestra gra nieprzerwanie od 2009 roku, zarówno sztab jak i Wy pokazaliście, jak należy się bawić. Największa sala koncertowa w Corn Exchange tętniła zarówno muzyką, jak i mnóstwem pozytywnej energii. Jest nam miło, że pomimo wspaniałych koncertów ciągle byliście z nami, podchodziliście do stoiska, wypełnialiście kupony konkursowe. Widoczny był Wasz entuzjazm, który niewątpliwie pomógł w zbiórce pieniędzy w sztabie Bedford.

Nie mniejsze uznanie należy się Wam, Drodzy Swojacy, za wsparcie jakie otrzymało od Was WOŚP podczas 26 Finału w Oxfordzie. Miło było zobaczyć, jak bierzecie udział w atrakcjach przygotowanych na ten dzień. Od zabaw z dziećmi po szkolenia z udzielania pierwszej pomocy – wszędzie było Was pełno!

Kolejne miejsce i kolejny, pobity rekord – wszystko dzięki Wam! Finał 26tej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany był w Hull. Dobrze było spotkać się w tak szczytnym celu jakim było zbieranie środków, by wesprzeć oddziały Neonatologiczne w Polskich szpitalach i przeżyć wspólnie tyle niesamowitych emocji.

 

Trudno wyrazić słowami wdzięczność, jaką odczuwamy wiedząc, że mogliśmy być częścią tak wspaniałego wydarzenia. Niezwykle ważny i wymagający podkreślenia jest fakt, że nie udałoby się osiągnąć tego wszystkiego, gdyby nie Wy – Swojaki. My natomiast wyciągnęliśmy jeden wniosek – w przyszłym roku musimy postarać się jeszcze bardziej. Będziemy grać z Jurkiem i Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *