SieMA Swojaku! Zerknij jak idzie NASZA WSPÓLNA zbiórka pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Twój PRZEKAZ może zmienić, czyjeś SPOJRZENIE na świat!

Od 12-stu lat razem z Polakami mieszkającymi w Wielkiej Brytanii wspieramy polską akcję charytatywną organizowaną przez Jurka Owsiaka.

Do zbiórki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sami Swoi możecie przyłączyć się na kilka sposobów.

DARMOWY przekaz na WOŚP wykonacie w naszych autoryzowanych placówkach na Ealing Broadway i w Luton. W naszych punktach znajdziecie również puszki stacjonarne oraz mnóstwo czerwonych serduszek! Możecie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przelewem online lub dzwoniąc na naszą Infolinię pod numer 0207 09 92 441. Pamiętajcie, że nie pobieramy opłat przy przekazach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tematem przewodnim kojelnego Finału WOŚP jest okulistyka dziecięca.

W tym roku wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy gramy dla zapewnienia najwyższej jakości standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Sami Swoi Przekazy Pieniężne grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy od 12-lat!

Na konto Fundacji rok temu przelaliśmy prawie 90 tysięcy funtów! Dziękujemy za WASZE DOBRE SERCA!

Współorganizatorzy zbiórki to Sami Swoi Radio i Sami Swoi Magazyn.

Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.