Expressowo przesyłaj pieniądze z Niemiec do Polski

1

Załóż konto lub zaloguj się i zaufaj specjalistom.

2

Wskaż odbiorcę przekazu i wprowadź kwotę przelewu ze stałą - najniższą opłatą na rynku.

3

Zapłać za przekaz kartą debetową tylko jednym kliknięciem.

Krótko mówiąc... Sami Swoi!

Wykonywanie transferów z Sami Swoi Przekazy Pieniężne jest szybkie, tanie i bezpieczne.

Nasze 16-letnie doświadczenie docenione wśród brytyjskiej Polonii, pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie także na rynku niemieckim.

Transferując z nami omijasz wysokie i niewygodne opłaty bankowe. Z największą polską siecią przekazów pieniężnych prześlesz do Polski dowolną kwotę ze stałą, najniższą opłatą w Niemczech. Nasze przekazy w Strefie Euro są dostępne dla Ciebie przez całą dobę.

Dokonaj najlepszego wyboru - przelewaj EURO do Polski z Sami Swoi Przekazy Pieniężne.

Przelew z Niemiec wykonasz

Przez internet

Z Niemiec do Polski wykonasz:

Transfer Ekonomiczny na konto złotówkowe to jeden z naszych najpopularniejszych przekazów z Wielkiej Brytanii i ze Strefy Euro. Koszt transakcji to tylko £0.77 lub 2.99€ niezależnie od kwoty, którą wysyłasz. Środki trafiają na konto odbiorcy na drugi dzień roboczy.

Czytaj więcej

Chcesz wykonać szybki i bezpieczny przelew za rozsądną cenę? Proponujemy transfer Express+ i Euro Express, który prześlemy z Wielkiej Brytanii i z państw Euro na konto złotówkowe na ten sam badź kolejny dzień roboczy. Oplata to tylko £2.77 lub 4.99€ niezależnie od przesyłanej kwoty.

Czytaj więcej

Zapomniałeś o urodzinach, imieninach czy zobowiązaniach w Polsce? Twoja rodzina pilnie potrzebuje zastrzyku gotówki? Polecamy przelew „na teraz” w 10 minut z maksymalną kwotą przelewu do 1000 GBP lub 1000 EUR, który wykonasz niezależnie od godzin księgowania banku w Polsce. Opłata tylko 5.77 w funtach lub euro. Transfer wykonasz z Wielkiej Brytanii i ze Strefy Euro.

Czytaj więcej
Płatność kartą
Za przelew zapłacisz:
  • Visa Debit®
  • Visa Electron®
  • Maestro®
  • Debit MasterCard®
Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.