Transfery z Francji proste jak 1, 2, 3

1

Zaloguj się lub zarejestruj w największej sieci przekazów pieniężnych.

2

Wprowadź dane odbiorcy w Polsce i przesyłaj po najwyższym kursie.

3

W naszym systemie dokonasz szybkiej płatności kartą debetową.

Bonjour Sami Swoi

Pojechałeś do Francji i bardzo spodobało Ci się picie kawy w ulicznych kawiarenkach i jedzenie bagietki? Dlatego postanowiłeś zostać tam na dłużej, znaleźć pracę i tak kontynuować swoją podróż zwaną życiem. A co z Twoimi płatnościami w Polsce?

Nie martw się! Specjaliści z 16-letnim doświadczeniem oferują Tobie 3 rodzaje transferów, które pozwolą Tobie szybko i tanio przesłać pieniądze do kraju.

Za najtańszy przekaz zapłacisz JEDYNIE 2.99€. Połącz to z naszym wyjątkowym kursem euro, a na pewno zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.

A co ze cyklicznymi płatnościami w kraju? Na to także mamy rozwiązanie – zlecenie stałe. Ustawisz raz, a rachunki w Polsce płacą się cały czas.

Wysyłaj euro z Francji

Przez internet

Z Francji wykonasz:

Transfer Ekonomiczny na konto złotówkowe to jeden z naszych najpopularniejszych przekazów z Wielkiej Brytanii i ze Strefy Euro. Koszt transakcji to tylko £0.77 lub 2.99€ niezależnie od kwoty, którą wysyłasz. Środki trafiają na konto odbiorcy na drugi dzień roboczy.

Czytaj więcej

Chcesz wykonać szybki i bezpieczny przelew za rozsądną cenę? Proponujemy transfer Express+ i Euro Express, który prześlemy z Wielkiej Brytanii i z państw Euro na konto złotówkowe na ten sam badź kolejny dzień roboczy. Oplata to tylko £2.77 lub 4.99€ niezależnie od przesyłanej kwoty.

Czytaj więcej

Zapomniałeś o urodzinach, imieninach czy zobowiązaniach w Polsce? Twoja rodzina pilnie potrzebuje zastrzyku gotówki? Polecamy przelew „na teraz” w 10 minut z maksymalną kwotą przelewu do 1000 GBP lub 1000 EUR, który wykonasz niezależnie od godzin księgowania banku w Polsce. Opłata tylko 5.77 w funtach lub euro. Transfer wykonasz z Wielkiej Brytanii i ze Strefy Euro.

Czytaj więcej
Płatność kartą
W systemie akceptujemy karty:
  • Visa Debit®
  • Visa Electron®
  • Maestro®
  • Debit MasterCard®
Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.